Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Cffaniak - 28-06-2013 21:33

Noo FireGifts nawet nie odpisuje na email ani na pw.

Ostatnia wizyta: Dzisiaj 11:50 AM

No cos w kulki zaczynaja leciec. przed restockiem odpisali mi szybko w ciagu 12h. Od restocka cisza, a vex kazal pisac email o doladowanie bo wygralem.. Widac nawet sie juz w swoich tematach nie odzywaja.....


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - UmCyK - 28-06-2013 22:28

Doładowanie na Restocku czy na Aukcji.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 28-06-2013 23:02

(28-06-2013 21:33)Cffaniak napisał(a):  Noo FireGifts nawet nie odpisuje na email ani na pw.

Ostatnia wizyta: Dzisiaj 11:50 AM

No cos w kulki zaczynaja leciec. przed restockiem odpisali mi szybko w ciagu 12h. Od restocka cisza, a vex kazal pisac email o doladowanie bo wygralem.. Widac nawet sie juz w swoich tematach nie odzywaja.....

Nie zamierzamy odpisywać na maile w stylu: "Doładujcie mi konto bo to pilne itp." ponieważ jest ich zbyt wiele i są bez sensu. Według regulaminu mamy 21 dni roboczych na dostarczenie nagród dla zwycięzców. Wszyscy użytkownicy dostaną nagrody tego samego dnia tz wysyłka dla Wszystkich wyjdzie od Nas w tym samym dniu - od poczty/kuriera będzie zależało kto kiedy otrzyma paczkę.

Btw. Nie mogę robić sobie samowolki odnośnie nagród i np w tej chwili Ci doładować konto - jako firma mamy swoje procedury i ich się trzymamy miedzy innymi dlatego, że prowadzimy pełną księgowość.

Vex


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Stworkowaty - 29-06-2013 00:47

Rozumiem że kolejny restock przewidziany jest na Lipiec? : )


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Cffaniak - 29-06-2013 05:02

Okej ale ja nie chce aby to doladowanie kurierem przyszlo..

Doladowan nie mozna szybciej ?.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Stworkowaty - 29-06-2013 14:27

Twój nick nie pasuje kompletnie do Ciebie, Cffaniak? No chyba nie...
Ciężko przeczytać?

"Btw. Nie mogę robić sobie samowolki odnośnie nagród i np w tej chwili Ci doładować konto - jako firma mamy swoje procedury i ich się trzymamy miedzy innymi dlatego, że prowadzimy pełną księgowość. "


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Cffaniak - 29-06-2013 15:17

(29-06-2013 14:27)Stworkowaty napisał(a):  Twój nick nie pasuje kompletnie do Ciebie, Cffaniak? No chyba nie...
Ciężko przeczytać?

"Btw. Nie mogę robić sobie samowolki odnośnie nagród i np w tej chwili Ci doładować konto - jako firma mamy swoje procedury i ich się trzymamy miedzy innymi dlatego, że prowadzimy pełną księgowość. "

Oj tam. Dobra nic nie mowie juz...


Odp: RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Evid3nce - 30-06-2013 07:49

Stworkowaty napisał(a):Rozumiem że kolejny restock przewidziany jest na Lipiec? : )

Z tego co wiem to tak ;D

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - bilgorajskim - 02-07-2013 07:24

Nie polecam tej strony. Zbanowali mnie za, że tak powiem "zbyt dużą aktywność i szybkie zdobywanie poleconych". Powinni się cieszyć że im napędzam userów. Poza tym wystarczy że ktoś na czacie napisze że oszukujesz to oni zamiast to sprawdzić wierzą każdemu na słowo. Żenada.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 02-07-2013 11:10

(02-07-2013 07:24)bilgorajskim napisał(a):  Nie polecam tej strony. Zbanowali mnie za, że tak powiem "zbyt dużą aktywność i szybkie zdobywanie poleconych". Powinni się cieszyć że im napędzam userów. Poza tym wystarczy że ktoś na czacie napisze że oszukujesz to oni zamiast to sprawdzić wierzą każdemu na słowo. Żenada.

Powinniśmy się cieszyć drogi kolego? czym? tym ze przetworzyłeś Nam masę kłopotów rozsyłając swój SPAM? Otrzymaliśmy już ponad 40 maili z informacją jakim prawem Nasz partner(Ty) rozsyła nie legalny mailing.

Przykłady:

[Obrazek: 2eb483r.jpg]


Oczywiście jeśli jakakolwiek poszkodowana osoba z Twojego spamu zawiadomi policję/ GIODO - to nie będziemy im w niczym utrudniali.

Doigrałeś się spamerze...

PS. maile o niechcianym mailingu ciągle do Nas spływają...