Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 03-06-2013 15:20

To można tak zmienić regulamin bez powiadamiania usera ?


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 03-06-2013 16:09

Witam na wstępie tłumacze nasza nie obecność spowodowaną pilnym wyjazdem za co przepraszamy,
po drugie jeśli chodzi o regulamin nie był on pisany przez nas a przez osobę trzecia, po za tym nie był on skopiowany
lecz osoba ktora go pisała jedynie sugerowała się regulaminem Taga. Regulamin został już poprawiony i posiada on moc prawna. Nie jesteśmy tymi samymi ludźmi z którymi nas wiążecie.
Po trzecie nie wiemy z czym macie konkretnie problem ponieważ nasza strona dopiero rusza i tak naprawdę jeszcze nas nie znacie a dość ostro oceniacie a wydaje
mi się ze nie ocenia się książki po okładce i nie wystawia pochopnych decyzji na wstępie. Na resztę opinii czekamy
po pierwszym restocku który odbędzie się pod koniec czerwca mam nadzieje ze tym razem pozytywnych.


(03-06-2013 15:20)Archiebald napisał(a):  To można tak zmienić regulamin bez powiadamiania usera ?
Można - Twoje hejty są żałosne Smile oraz jeśli uważasz, że tydzień ciszy to jest od piątku do poniedziałku to masz ciekawy przelicznik czasu - chyba na marsie taki jest Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 03-06-2013 16:15

(03-06-2013 16:09)FireGifts.pl napisał(a):  Witam na wstępie tłumacze nasza nie obecność spowodowaną pilnym wyjazdem za co przepraszamy,
po drugie jeśli chodzi o regulamin nie był on pisany przez nas a przez osobę trzecia, po za tym nie był on skopiowany
lecz osoba ktora go pisała jedynie sugerowała się regulaminem Taga. Regulamin został już poprawiony i posiada on moc prawna. Nie jesteśmy tymi samymi ludźmi z którymi nas wiążecie.
Po trzecie nie wiemy z czym macie konkretnie problem ponieważ nasza strona dopiero rusza i tak naprawdę jeszcze nas nie znacie a dość ostro oceniacie a wydaje
mi się ze nie ocenia się książki po okładce i nie wystawia pochopnych decyzji na wstępie. Na resztę opinii czekamy
po pierwszym restocku który odbędzie się pod koniec czerwca mam nadzieje ze tym razem pozytywnych.


(03-06-2013 15:20)Archiebald napisał(a):  To można tak zmienić regulamin bez powiadamiania usera ?
Można - Twoje hejty są żałosne Smile oraz jeśli uważasz, że tydzień ciszy to jest od piątku do poniedziałku to masz ciekawy przelicznik czasu - chyba na marsie taki jest Smile

Po pierwsze to, czy regulamin ma moc prawna zostanie sprawdzone (musi zostać potwierdzone przez konkretną osobę... Smile )
Po drugie - użytkownik musi być powiadomiony po każdej zmianie regulaminu.

Trochę słabo Wam wychodzi te tłumaczenie się.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 03-06-2013 16:24

(03-06-2013 16:15)Ty27mek napisał(a):  Trochę słabo Wam wychodzi te tłumaczenie się.

Jeśli już to się nie tłumaczymy tylko ustosunkowaliśmy wypowiedź do Waszych zarzutów. Po drugie jeśli zmiana regulaminu nie wpływa w jakiś sposób drastycznie na użytkownika to użytkownik nie ma obowiązku akceptowania go drugi raz.

Śmiejcie się i ubliżajcie bo przecież Polaczkowi w d*** wejdziesz a mu i tak będzie źle, tak więc nie będziemy się tłumaczyć i wdawać w durne dyskusje bo to bez sensu.

Możliwość zgarnięcia darmowych nagród a Wam i tak źle i tak - tak więc Polaczek potrafi - pozdrawiamy...


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Szaman1644 - 03-06-2013 16:25

Już niedługo się okaże czy serwis będzie działał dalej, czy padnie. Poczekamy zobaczymy.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 03-06-2013 16:26

(03-06-2013 16:24)FireGifts.pl napisał(a):  
(03-06-2013 16:15)Ty27mek napisał(a):  Trochę słabo Wam wychodzi te tłumaczenie się.

Jeśli już to się nie tłumaczymy tylko ustosunkowaliśmy wypowiedź do Waszych zarzutów. Po drugie jeśli zmiana regulaminu nie wpływa w jakiś sposób drastycznie na użytkownika to użytkownik nie ma obowiązku akceptowania go drugi raz.

Śmiejcie się i ubliżajcie bo przecież Polaczkowi w d*** wejdziesz a mu i tak będzie źle, tak więc nie będziemy się tłumaczyć i wdawać w durne dyskusje bo to bez sensu.

Możliwość zgarnięcia darmowych nagród a Wam i tak źle i tak - tak więc Polaczek potrafi - pozdrawiamy...

Nie koniecznie możliwość zgarnięcia darmowych nagród. Może po prostu chęć wykorzystania naiwnych dzieciaków na SMS'y za 30 złotych, skopiowanie zasad funkcjonowania, tekstów z TAG'a i chęć "dorobienia" na wakacje Smile

Co będzie, to będzie.
Tyle w temacie.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - masterex2 - 03-06-2013 16:29

(03-06-2013 16:09)FireGifts.pl napisał(a):  po drugie jeśli chodzi o regulamin nie był on pisany przez nas a przez osobę trzecia, po za tym nie był on skopiowany
lecz osoba ktora go pisała jedynie sugerowała się regulaminem Taga.
Jeżeli pisaniem można nazwać CTRL+C i CTRL+V to masz rację. Ktoś dał link do regulaminu TAG'a i można było porównać z waszym - to samo. Nie jest to hejt,a jedynie sprostowanie tego co napisaliście.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 03-06-2013 16:30

Kolego żałosne hejty to może ktoś Tobie robił jak w kołysce byłeś i teraz wszędzie hejterów widzisz albo boli Cię przyjąć krytykę , ja się tylko pytam bo chcę Was poznać ,mam prawo chyba tak ? I ini także mają. Smile
Tym bardziej że twierdzicie że jesteście kozaki a nie chcecie tego pokazać przez co możemy myśleć że przez 4 lata z podziemia waliliście scamy .Dlatego ludzie hejtują bo mają powody .Po co w ogóle piszesz że działacie prężnie od 4 lat? Ja od 2 lat na głowie stoje w jednym miejscu , nie jem nie pije tylko klikam reklamy . Sorki za pomyłkę z tygodniem .
Czyli co wniosek jak dla mnie jest taki : Działacie już od paru lat ale nie możecie się niczym pochwalić (w sensie przedstawić osiągnięcia , których może wcale nie byc) albo nie chcecie, walicie gafę na starcie i tłumaczycie się że to nie Wy tylko On (a On to i tak Wy ) . Aha i dyskusje wcale nie są durne , durne są co najwyżej twoje wymijające pełne wykrętów wypowiedzi .
Mówiąc w skrócie : Dajcie nam szanse a zobaczycie jacy jesteśmy fajni Smile .
Tyle. Mam nadzieję że nie dacie d... 2 raz czy tam 3 czy setny (nie wiem bo was nie znam) i nie zawiedziecie użytkowników . Powodzonka

PS Kiedy naprawicie tego faila z portkami bo ludzie punkty potracili ? beka


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - BloNdyN95 - 03-06-2013 17:25

wkoncu odpisali Big Grin

@EDIT..

Macie co napisała Pani Moderator:
aGusia: pierwszy restock bedzie pod koniec czerwca..

pfff. to niezle...

to nawet nie wiem czy sie oplaca dalej zbierac znajomych do tego Big Grin


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 03-06-2013 21:52

Zeby były nagrody najpierw trzeba na nie nazbierać Tongue a analizując okiem prostego człowieka dopiero dzień dwa przed restockiem fg będzie wiedziało czy stać ich na te nagrody i jakie one będa gdy gimbusy zaczną wysyłać smsy na premki w celu zwiększenia progu punktów do odbioru nagród , nie czarujmy się Smile sponsoringu tu na razie żadnego nie widać .Ale zachęcają , zachęcają bonusy gp , 2 krzyże(czytaj 200PLN) nagrody za pomysł , które też nie wiadomo kiedy będą przyznane . I znowu hejtuję , chyba pwinienem zostać krytykiem Huh . I am bad Angry .

'Bad boys bad boys
Watcha gonna do, whatcha gonna do
when they come for you' na na na na Huh Huh Huh