Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - aero2 - 01-06-2013 13:39

Najlepiej to zarobić i kupić samemu sobie nagrodę, nie liczyć na mannę z nieba, że ktoś da.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 01-06-2013 13:50

(01-06-2013 13:29)minister1234 napisał(a):  Jeśli admin nic nie odpowie w tej sprawie to jedynie musimy czekać na pierwszy restock. Wtedy okaże się ich prawdziwe JA Big Grin

Unikając odpowiedzi i nie pokazując się na forum nie polepsza wcale wizerunku firegifts , który i tak już nadszarpnięty z leksza . Ma nas gdzieś czy jak ?


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ewcia6000 - 01-06-2013 14:02

a tak fajnie się zapowiadało Sad


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - BloNdyN95 - 01-06-2013 18:16

(01-06-2013 13:50)Archiebald napisał(a):  
(01-06-2013 13:29)minister1234 napisał(a):  Jeśli admin nic nie odpowie w tej sprawie to jedynie musimy czekać na pierwszy restock. Wtedy okaże się ich prawdziwe JA Big Grin

Unikając odpowiedzi i nie pokazując się na forum nie polepsza wcale wizerunku firegifts , który i tak już nadszarpnięty z leksza . Ma nas gdzieś czy jak ?

Ja mam pytanie.. Wy nie rozumiecie ku*wa tego Ze admin z FireGifts.pl Ma tez swoje zycie ?.. On nie unika odp tylko moze nie ma czasu ?.. Cos wam sie kuzwa nie podoba, to nikt was nie trzyma przeciez... Admin tez czlowiek ku*wa! Juz mnie kur***a bierze z wami ze oczerniacie fg oraz @ i moderatorw z tamtad... Wezcie sie lepiej w leb pier********e...

Pzdr

wyslane z LG Swift


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - miniek9090 - 01-06-2013 18:22

(01-06-2013 18:16)BloNdyN95 napisał(a):  
(01-06-2013 13:50)Archiebald napisał(a):  
(01-06-2013 13:29)minister1234 napisał(a):  Jeśli admin nic nie odpowie w tej sprawie to jedynie musimy czekać na pierwszy restock. Wtedy okaże się ich prawdziwe JA Big Grin

Unikając odpowiedzi i nie pokazując się na forum nie polepsza wcale wizerunku firegifts , który i tak już nadszarpnięty z leksza . Ma nas gdzieś czy jak ?

Ja mam pytanie.. Wy nie rozumiecie ku*wa tego Ze admin z FireGifts.pl Ma tez swoje zycie ?.. On nie unika odp tylko moze nie ma czasu ?.. Cos wam sie kuzwa nie podoba, to nikt was nie trzyma przeciez... Admin tez czlowiek ku*wa! Juz mnie kur***a bierze z wami ze oczerniacie fg oraz @ i moderatorw z tamtad... Wezcie sie lepiej w leb pier********e...

Pzdr

wyslane z LG Swift

Cb to najlepiej przemilcze...
Agent u góry chciał ode mnie kupić około 500 kont zalożonych z jego refa na firegifts.
Nie dość , że kantujesz to jeszcze się pogrążasz pisząc te teksty..

PS. Admin jeszcze Ci konta tam nie zbanował? Potem nie płacz...


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - BloNdyN95 - 01-06-2013 18:24

Eee ty.. ja nie chce zadnych kont wiec juz nie pisz pierdol okej ?. Konto ktore sa pozyskane legalnie Smile Fp, gg nk i wysylanie email. Admin chce moge dac muc fp na ktore dalem o ile jeszcze sa Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - miniek9090 - 01-06-2013 18:27

troszke kultury nie zaszkodzi , a wręcz polepszy kontakt między sobą Smile
pisałeś mi że chcesz kupić konta , a ja chciałem zobaczyć czy na serio zapłacisz.. czekałem , czekałem , a ty dalej przeciągałeś wpłatę. Jesteś bezczelnym tępakiem...


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - BloNdyN95 - 01-06-2013 18:32

nie tepakiem to po 1sze, a pod rugie nie dostalem wyplaty bo szef zwleka, wiec do niego pretensje, i pozaym ja chcialem zoabczyc czy tylko wykonujesz rejestracje i jakie ?Smile a na gg to nie laska odpisac ? Big Grin


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 01-06-2013 21:09

Co za frajerzy.

http://web.archive.org/web/20100615143725/http://www.takeagift.pl/o-co-chodzi

http://firegifts.pl/ocochodzi.php


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 01-06-2013 21:48

Blondyn weź się chłopcze nie sraj bo już pokazałeś w paru postach na co Cię stać . Dla przykładu przytoczę
'2.Opis przedmiotu : Kupie poleconych w Firegifts.pl, które rejestrują sie z refa. Moze byc osoba ze zmiennym ip. Płatnosć na pp'
czy '5.Cena : 15 gr - z aktywacja / Osoba ze zmiennym ip dogadamy się' tak że wszyscy wiedzą jak Ty te punkty zdobywasz a Twoje wypowiedzi tylko pokazują twój poziom .

Ogarnij swoje szczeniackie zachowanie i nie furcz bo jesteś za krótki do poważnych rozmów to raz a dwa nie wypowiadaj się za kogoś bo ten ktoś może sobie tego nie życzyć tym bardziej że robisz to w taki anie inny sposób. Kolego nie rób sobie wrogów.
Ok może trochę przesadziłem słowami :
"Unikając odpowiedzi i nie pokazując się na forum nie polepsza wcale wizerunku firegifts , który i tak już nadszarpnięty z leksza . Ma nas gdzieś czy jak ?"
jeśli tak to sorki , czekamy na konferencję prasową Smile , może na sb ją zrobimy <joke> .