Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - rayden - 31-05-2013 19:50

Czyli Panowie po zawodach Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - minister1234 - 31-05-2013 20:10

Bez komentarza. Szczerze powiedziawszy bo opini naszego Administratora ZC.com byłem zupełnie przekonany, iż FG.pl będzie dobrym serwisem itp. Ale widząc ten epic fail z regulaminem moja wiara w niego została lekko zachwiana.

Czekam na komentarz Administracji....


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Papass - 31-05-2013 20:40

Tzn. sam osobiście do TAG'a nic nie miałem, wręcz przeciwnie - bardzo spodobał mi się ten serwis. Wygrane słuchawki służą do dziś, a piłka leży nie używana - gdyby jeszcze nadesłali kilka zaległych koszulek.. Jerk2

Gdyby powstało drugie TAG, które funkcjonowałoby odpowiednio dobrze to ponownie bym się tam zarejestrował (w sumie to już się zarejestrowałem).

Kłopot w tym, że nie potrzebnie admini to ukrywają. Ktoś na chacie już wcześniej im zarzucił zdecydowane podobieństwo regulaminów z obu tych serwisów, ale się wypierali.. Ciekawe jak teraz to skomentują Wink


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 31-05-2013 20:43

(31-05-2013 20:40)Papass napisał(a):  Tzn. sam osobiście do TAG'a nic nie miałem, wręcz przeciwnie - bardzo spodobał mi się ten serwis. Wygrane słuchawki służą do dziś, a piłka leży nie używana - gdyby jeszcze nadesłali kilka zaległych koszulek.. Jerk2

Gdyby powstało drugie TAG, które funkcjonowałoby odpowiednio dobrze to ponownie bym się tam zarejestrował (w sumie to już się zarejestrowałem).

Kłopot w tym, że nie potrzebnie admini to ukrywają. Ktoś na chacie już wcześniej im zarzucił zdecydowane podobieństwo regulaminów z obu tych serwisów, ale się wypierali.. Ciekawe jak teraz to skomentują Wink

Z TakeAGift była inna sytuacja. Duża ekipa, konkretna kasa. Dobry pomysł na reklame, pierwsi w Polsce, ogromne zainteresowanie.
Tutaj? Wszyscy znają historię TAG'a - wiemy jak skończyli. Tutaj wszystko będzie 10x szybciej Smile Fraudy z sieci af., premki. Ludzie nie są już tak naiwni, nie będą wysyłali przez pół roku sms'ów po 30 zł żeby smyczkę wygrać.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - masterex2 - 31-05-2013 22:55

Szkoda tylko tych co wysyłali kasę na premkę. Osobiście mam nadzieję,że nie pójdą w ślady TAG'a a bardziej GO. Na pewno nie pracują na tym samym silniku strony bo ten ma masę błędów.


Odp: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 01-06-2013 02:06

Wybaczcie ale po dzisiejszej konwersacji straciłem respekt , który miałem do firegifts.
Ja nie wiem ale każda szanująca się firma robiąc konkurs najpierw pokazuje ludziom nagrody oraz pokazuje jak je zdobyć a nie robi sobie z serwisu kinder niespodziankę . Na takie zachowania może sobie pozwolić firma, która zdobyła sobie zaufanie i renomę u klientów a ci będą wiedzieli źe pomimo niewiadomych nie ma lipy a nagrody będą git pomijając fakt że nikt ich nie widział.
Jest szał, nagrody, konsole aparaty na zdjęciu ale nikt z ludzi reperezentujących firmę nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie jakie będą nagrody i za ile punktów .
Kot w worku na motorku. Firma kancik 2 godziny i fajrancik.
A co dziwniejsze reprezentant firmy (która działa prężnie juz przecież od paru lat)
na tak dużym forum jak te nie jest w stanie jej zareklamowac ani powiedzieć nic oprócz podania linku z jej adresem i danymi. I do tego ci niesamowici userzy, którzy mają nienaturalne x razy większe przyrosty punktów niż inni użytkownicy, którzy się na prawdę starają i uwierzyli w to wszystko.
Do tego wszystkiego układ strony jest kiepski,prosty i wygodny dla was ,brak jakichkolwiek statystyk, moźliwości wymiany informacji pomiędzy userami, i admini na shoutboxie , którzy odpowiadają tylko na wygodne pytania i ogólnie gimbaza rules!
Aaa i faq tez jest zajebiscie rozbudowane.
Fanpage na fb też nabity sztucznie , kupa fanów a żadnego niemal wpisu.
Dziwi mnie tylko to że ludzie, którzy się na czymś znają próbują zarabiać w tak gówniany sposób a drugie co mnie też dziwi to to że administracja forum nie reaguje na te rzeczy oraz na całą otoczkę tego wszystkiego a da się łatwo dostrzec to w postach min innych użytkowników, których nazwał bym nieudolnymi naganiaczami myślącymi że wykonują tu marketing szeptany a tak na prawdę to syf .
Troszkę się rozpisałem, sorki to nie blog ale musiałem wypuścić część emocji Wink

stapatatalkowane Wink


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - minister1234 - 01-06-2013 10:36

Vex..... czekamy :|


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 01-06-2013 12:20

@up Tak czekamy i liczymy na poprawę bo jak na razie wypowiedzi przedstawiciela firegifts na forum są trochę jakby nie na miejscu . Sory ale nie w taki sposób się buduje świadomość marki. Ja nikomu źle nie życzę ale chciałbym żeby serwisy takie jak ten przyciągały a nie wzbudzały kontrowersje .


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - bialywgw1991 - 01-06-2013 13:04

czyli nagród nie bedzie ??


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - minister1234 - 01-06-2013 13:29

Jeśli admin nic nie odpowie w tej sprawie to jedynie musimy czekać na pierwszy restock. Wtedy okaże się ich prawdziwe JA Big Grin