Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 31-05-2013 14:01

(31-05-2013 13:46)Archiebald napisał(a):  
(31-05-2013 13:42)FireGifts.pl napisał(a):  
(31-05-2013 13:31)Archiebald napisał(a):  w celu w celu zatwierdzenia użytkowników w przekonaniu , że nie ma i nie będzie tu żadnego scamu.

Najlepszy i wiarygodnym zatwierdzeniem użytkowników będzie restock a co za nim idzie otrzymanie nagród przez użytkowników - lepszego zatwierdzenia nie ma.

BLUE ICE prężenie działa w marketingu internetowym - Naszymi klientami były takie firmy jak Netia, Tele2, mBank, Provident, Orange... firmy ubezpieczeniowe, rożne portale rozrywkowe itp wiele by tego wymieniać. Niesie to za sobą potwierdzenie jakie posiadamy doświadczenie i jakie generuje ono efekty.
Nie satysfakcjonuje mnie Twoja odpowiedź , przeczytaj jeszcze raz mój post i odpowiedz mi proszę na pytania . Same zapewnienia nic tu nikomu nie dadzą. Chciałbym wiedzieć coś o firmie , której jak widzę nie da się znaleźć w internecie. Mam prawo to wiedzieć. jeżeli to polska firma , to powinna figurować w krs , jeżeli zagraniczna to też powinna być w jakimś rejestrze .
Niestety ale w tych czasach nikt nikomu na słowo nie wierzy a dobre marki nie ukrywają się . Wink


Skoro nie da się znaleźć w internecie to tak jej szukasz. KRS posiadają spółki a tak jak już gdzieś pisaliśmy tutaj na forum nie jesteśmy spółką - dane firmy masz przecież w regulaminie firegifts.pl - tak ciężko znaleźć?

Nasze dane znajdziesz również na stronie http://www.adefekt.pl


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 31-05-2013 14:13

Nadal oprócz danych firmy nic o niej nie nie wiadomo ale ok . Skoro uciekasz od odpowiedzi to musisz mieć powód (rozumiem) .
Pozostaje mi życzyć powodzenia a userom zajefajnych nagród . Pozdrawiam


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 31-05-2013 14:36

(31-05-2013 14:13)Archiebald napisał(a):  Nadal oprócz danych firmy nic o niej nie nie wiadomo ale ok . Skoro uciekasz od odpowiedzi to musisz mieć powód (rozumiem) .
Pozostaje mi życzyć powodzenia a userom zajefajnych nagród . Pozdrawiam

Posiadając dane firmy nic o niej nie wiadomo? beka Masz tupet Smile np wyżej podałem Ci link, pokazujący że prowadzimy również sieć afiliacyjną Smile - ale ok nic nie wiadomo o firmie.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 31-05-2013 14:39

(31-05-2013 14:13)Archiebald napisał(a):  Nadal oprócz danych firmy nic o niej nie nie wiadomo ale ok . Skoro uciekasz od odpowiedzi to musisz mieć powód (rozumiem) .
Pozostaje mi życzyć powodzenia a userom zajefajnych nagród . Pozdrawiam

Został podany przez FG link do jakiejś ich sieci af., ja ze swojej strony podam dobrze znany http://upcash.pl/ który został już daaawno ogłoszony scamem Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 31-05-2013 14:43

(31-05-2013 14:39)Ty27mek napisał(a):  Został podany przez FG link do jakiejś ich sieci af., ja ze swojej strony podam dobrze znany http://upcash.pl/ który został już daaawno ogłoszony scamem Smile

A przypadkiem portal ten nie został sprzedany na allegro? Smile Tak, tak wiem we whois kieruje na te same IP co firegifts - właściciel korzysta z naszego dedyka i nic więcej Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 31-05-2013 14:47

(31-05-2013 14:43)FireGifts.pl napisał(a):  
(31-05-2013 14:39)Ty27mek napisał(a):  Został podany przez FG link do jakiejś ich sieci af., ja ze swojej strony podam dobrze znany http://upcash.pl/ który został już daaawno ogłoszony scamem Smile

A przypadkiem portal ten nie został sprzedany na allegro? Smile Tak, tak wiem we whois kieruje na te same IP co firegifts - właściciel korzysta z naszego dedyka i nic więcej Smile

A to sorry.
Myślałem, że nadal macie ten scam, a jednak go opchnęliście Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 31-05-2013 15:22

Mówiąc nic nie wiadomo miałem na myśli że nadal nic o Was nie wiem oprócz tego że znam dane. I chodziło mi tu o to że na przykład jak ktoś chce kupić usługę czy produkt to szuka dobrej rekomendowanej marki a wpisując waszą firmę w google oprócz adresu ledwo da się coś znaleźć.
Zadałem parę prostych pytań i dostałem wymijające nie potwierdzone faktami odpowiedzi .

Jak np kupuję np buty to sprzedawca pokazuje mi taką czy taką markę i wiem ,że taka jest i że jest dobra a jak pokazuje mi adibasa albo ribok i mówi mi że od lat ludzie w tym chodzą i są zadowoleni to wybacz ale na starcie mnie zniechęca .Tak samo przy zakupie innych rzeczy czy usług przy ich wyborze mam się czym pokierować np opiniami innych ludzi czy internetem.
Nie mam nic do Waszej działalności po prostu chciałem się czegoś dowiedzieć i myślałem że przedstawisz mi jakieś dowody w postaci jakiegoś linku do dyskusji na forum czy tez opinii o o jakiejś akcji czy serwisie a Ty mi odpisujesz z kim współpracowałeś. Teraz np jest firegifts i jak ktoś będzie chciał znaleźć to wpisze w google i dotrze np tu na forum czy też gdzieś indziej i będzie wiadomo blue ice= firegifts -z czym to się je.

Piszesz że dałeś mi link pokazujący ,że prowadzicie sieć afiliacyjną . Nie , dałeś mi link i napisałeś że znajdę tam wasze dane -więc proszę nie rób głupka ze mnie.
Nie ciągnijmy dalej tej rozmowy i nie róbmy syfu w temacie bo ludziom z pewnością nie chce się tego czytać .


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Papass - 31-05-2013 18:07

Jeżeli już kopiujecie regulamin z TAG'a i go zmieniacie, to róbcie to dokładnie:
Szósty punkt regulaminu FG:
Cytat:* Punkty zostają przyznawane Użytkownikowi za poprawne rozwiązywanie testów wielokrotnego wyboru, dotyczącego treści danego tekstu (TAGadver), który zostaje sporządzony przez komercyjnego klienta Serwisu, bądź sam Serwis, zamieszczonego w dziale „Zdobywaj”. Po zapoznaniu się z treścią TAGadver, Użytkownik przechodzi do testu wielokrotnego wyboru (opcja: „Przejdź do pytań”). Przejście do następnego panelu jest równoznaczny z brakiem możliwości powrotu do czytanego testu. Każdy Użytkownik może rozwiązać dany test tylko raz. Liczba Starsów możliwych do zdobycia jest określona w Serwisie
Jerk2


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Killer - 31-05-2013 18:22

(31-05-2013 18:07)Papass napisał(a):  Jeżeli już kopiujecie regulamin z TAG'a i go zmieniacie, to róbcie to dokładnie:
Szósty punkt regulaminu FG:
Cytat:* Punkty zostają przyznawane Użytkownikowi za poprawne rozwiązywanie testów wielokrotnego wyboru, dotyczącego treści danego tekstu (TAGadver), który zostaje sporządzony przez komercyjnego klienta Serwisu, bądź sam Serwis, zamieszczonego w dziale „Zdobywaj”. Po zapoznaniu się z treścią TAGadver, Użytkownik przechodzi do testu wielokrotnego wyboru (opcja: „Przejdź do pytań”). Przejście do następnego panelu jest równoznaczny z brakiem możliwości powrotu do czytanego testu. Każdy Użytkownik może rozwiązać dany test tylko raz. Liczba Starsów możliwych do zdobycia jest określona w Serwisie
Jerk2
Fail niczym...
[Obrazek: pulsefeedz_epic_fail_of_t.jpg]


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 31-05-2013 18:49

(31-05-2013 18:07)Papass napisał(a):  Jeżeli już kopiujecie regulamin z TAG'a i go zmieniacie, to róbcie to dokładnie:
Szósty punkt regulaminu FG:
Cytat:* Punkty zostają przyznawane Użytkownikowi za poprawne rozwiązywanie testów wielokrotnego wyboru, dotyczącego treści danego tekstu (TAGadver), który zostaje sporządzony przez komercyjnego klienta Serwisu, bądź sam Serwis, zamieszczonego w dziale „Zdobywaj”. Po zapoznaniu się z treścią TAGadver, Użytkownik przechodzi do testu wielokrotnego wyboru (opcja: „Przejdź do pytań”). Przejście do następnego panelu jest równoznaczny z brakiem możliwości powrotu do czytanego testu. Każdy Użytkownik może rozwiązać dany test tylko raz. Liczba Starsów możliwych do zdobycia jest określona w Serwisie
Jerk2


[Obrazek: article_max_0ecb1f2d4a3bf61f5fe7f6cfbff404af.jpg]

ahhahaahha Big Grin Rozbawili mnie Big Grin
Mają profesjonalną KOPIĘ TAGA, z PROFESJONALNYM RESTOCKIEM w czerwcu, z PREMKAMI PO 30 ZŁOTYCH i BRAKIEM PRZYSZŁOŚCI.