Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kariera w PPa -potrzebny mentor . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kariera w PPa -potrzebny mentor . (/Temat-Kariera-w-PPa-potrzebny-mentor-69843)



Kariera w PPa -potrzebny mentor . - marcinho121 - 23-05-2013 11:27

Na początek poważnie kilka słów o mnie . Mam 22 lata 2 lata pracuje na magazynie za marne 1300 zl . Jakiś rok temu wykupiłem szkolenie u Lecha Baczyńskiego na temat zarabiania w programach partnerskich (do dzisiaj mam dostęp do materiałów o szkoleniu) za 400zł .Miałem wykupiony serwer i domenę na home.pl . Lecz po paru miesiącach bezskutecznej proby zarobku odpuściłem . Ostatnio jednak postanowiłem sprobować swoich sil ponownie by coś w swoim życiu zmienić . Do tego bym potrzebował jednak osoby która mnie przeprowadzi przez cięzki proces promowania i pozycjonowania strony,blogu . Czuje , że to dobra droga do zarobku lecz nie łatwa . Ta więc prosił bym o pomoc osoby doświadczonej i obeznanej w świecie programów partnerskich .


RE: Kariera w PPa -potrzebny mentor . - Macieqx - 23-05-2013 11:44

Jest na to specjalny temat na forum, więc nie trzeba śmiecic zakładając nowe tematy...


RE: Kariera w PPa -potrzebny mentor . - Nicktim - 23-05-2013 11:59

Masz na tym forum kilka poszczególnych działów serwisów PPA. W każdym z nich znajdziesz kilku mentorów.


RE: Kariera w PPa -potrzebny mentor . - Sp00n - 23-05-2013 13:33

Osobiście polecam Ci PPA, chodź początki nie są łatwe. Nie baw się w buxy bo nawet na starterach nie zarobisz tyle co na PPA, tutaj możesz dorobić sobie na coś związanego z PPA np. poradnik czy hosting i domenę Smile


RE: Kariera w PPa -potrzebny mentor . - Admin - 23-05-2013 13:52

Macieqx ma racje, a te kursy dla mnie osobiście to jedno wielkie gówno i jedyną osobą która coś zarabia jest ich autor.
Twoje zarobki są bardzo niskie, wdrąż się w temat zarabiania przez neta, sposobów jest na forum multum, wiele młodzieży szkolnej zarabia więcej niż ty na etacieSmile


Kariera w PPa -potrzebny mentor . - Admin - 23-05-2013 13:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.