Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Consistent Profit-Consistentprofit.info - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Consistent Profit-Consistentprofit.info (/Temat-Consistent-Profit-Consistentprofit-info-69823)



Consistent Profit-Consistentprofit.info - Gotrekus - 22-05-2013 17:18

Witam wszystkich,



Ostatnimi czasy zainteresowały mnie programy oparte na matrycach:)Dziś przeglądając różne zagraniczne fora natknąłem się na jeden z nichSmile



Programik działa od 22 grudnia 2012 roku.I powoli acz systematycznie się rozwija.Przed wejsciem do programu porozmawiałem sobie z adminem.Ogólnie kontakt jest świetny,.I z tego co z nim rozmawiałem jest dostępny prawie cały czas.Także stworzył grupe na skypie.Fajna sprawa.



Ok a teraz o samym programie:



Plan zarabiania: 2 X 2 Matrix



Nasza jedyna wpłata to 2$!

Znajdz 2 osoby ,które znajda 2 osoby(6 osób w cyklu)i cykl zakończony.
Za każdy skonczony cykl dostajemy 3 $.Z tego 2$ idzie na otworzenie 2 kolejnych naszych cykli a dolar wpada nam do portfela.
Za każdy skonczony cykl naszego referala dostajemy 25% jego zarobku-czyli 0.25$.

Jak to działa?
Po zakonczonym cyklu dostajemy dwa nowe cykle,po zakonczoniu 2 dostajemy 4 nowe cykle itd.Wszystko sie dublujeSmile



Oczywiście działa tutaj SpilloverSmile

Wypłaty sa od 2$.I zleca je administrator na nasza prośbe( mail,skype).Na chwile obecna poszukuje oprogramowania aby wypłaty zlecać automatycznieSmile

Akceptowane procesory:Liberty,STP i Payza



2$ to niezbyt duża suma i myśle ze można się pobawić Smile

Link do http://consistentprofit.info


RE: Consistent Profit-Consistentprofit.info - Karas09 - 22-05-2013 17:21

Jestem pod jego poleconymSmile. Dzisiaj dołączyłem bo rzeczywiście 2$ to nie jest jakaś wielka kwota a można to fajnie pomnożyć. Polecam spróbować bo wiele nie kosztujeSmile


RE: Consistent Profit-Consistentprofit.info - tomazzi - 22-05-2013 17:24

po pierwsze znajomość reg forum się kłania :

- brak postów na reflink
- brak czystego linku

linki i reflinki mają być widoczne i klikalne a nie zamaskowane pod słowem


RE: Consistent Profit-Consistentprofit.info - Gotrekus - 22-05-2013 19:02

Ok racja :)Poprawie sięSmile