Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc w zarobku (/Temat-Pomoc-w-zarobku-69819)



Pomoc w zarobku - siwrus1231 - 22-05-2013 16:02

Witam.
Chciałbym abyście mi pomogli wyciągnąć do końca października około 3000 zł Big Grin Jak wyciągnę 4 koła to się nie obraże Big Grin

Póki co zarabiam na uploadzie. Zarobiłem od niedawna (bo jakichś 7 dni) ponad 60 dolców (astrocash). Robię niszę tylko dla Polski, ponieważ ta najlepiej mi wychodzi. Wcześnie robiłem nisze dla ludzi za granicy i przez tydzień wpadło 1,40 dolca -.- . Tak więc na razie zostanę przy niszy tylko dla polaków Big Grin Mniejsza o to...

Chciałbym do końca października wyciągnąć 3000 zł lub ponad. Zbieram na auto Wink Moje pytanie. Co mogę zrobić z kasą zarobioną z uploadu? Może w coś zainwestować? Co mógłbym zrobić by wyciągnąć te 3 koła? Pytam bo na uploadzie nie wiem ile pociągnę. Myślę, że nisza niedługo się skończy. Nie wiem ile jeszcze mogę zarobić z tego. Więc jeżeli zarobiłbym 150 dolców co dalej?

Pozdrawiam Wink


RE: Pomoc w zarobku - Admin - 22-05-2013 17:03

opcja szukaj naprawdę nie gryzie, a dyskusja o uplodzie nie ma wiele wspólnego z działem inwestycje.


Pomoc w zarobku - Admin - 22-05-2013 17:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.