Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) (/Temat-Lowisko-Nasza-Klasa-Gone-Fishing-69796)



Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - Czaplinek - 22-05-2013 07:16

Witam.
Syn gra na naszej klasie w Łowisko ( Gone Fishing ) jest tam quiz w którym można wygrać różne gadżety do gry a min. drimy, sęk w tym że okienka w którym są przedmioty bardzo szybko przemieszczają się między sobą i za nic w świecie nie idzie wzrokowo nadążyć gdzie przedmiot który chcemy się przemieszcza Smile.

Czy jest może jakiś program który prześwietli mi co znajdują się pod daną kartą ? lub program który spowolni poruszanie się takich okienek ?

Jeżeli ktoś zna lub posiada taki program czy nawet umie napisać i byłby w stanie podzielić się jestem w stanie oferować przelew lub doładowanie do telefonu.


RE: Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - Szaman1644 - 22-05-2013 07:31

Warto spróbować Cheat Engine. Może coś pomoże.


RE: Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - Takeshi - 22-05-2013 07:39

Ewentualnie oprócz Cheat Engine, jeśli to nie jest ograniczone czasem to można nagrać filmik i spowolnić w jakimś programie.


RE: Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - Czaplinek - 22-05-2013 09:32

Za Cheat Engine banują Smile
Ten filmik dobry pomysł tylko jakim programem go spowolnić ?


RE: Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - Szaman1644 - 22-05-2013 09:52

Większość odtwarzaczy ma odgrywanie w różnej prędkości.
Jest opcja prędkość i wybierasza na przykład 0,5.


RE: Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - Czaplinek - 22-05-2013 10:19

Goom player lum WMP nada się ? filmik już mam Smile


RE: Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - Szaman1644 - 22-05-2013 10:25

Nie wiem. Otwórz film i sprawdź w opcjach. Wydaje mi się, że wszystkie odtwarzacze mają tą funckję.


RE: Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - Takeshi - 22-05-2013 10:40

W GOM Player'ze filmik zwalniasz "X", "C" przyśpieszasz, a "Z" powracasz do normalnej prędkości.
Tak na wszelki wypadek, jak by były jakieś problemy ze znalezieniem. Big Grin


Łowisko Nasza Klasa ( Gone Fishing ) - surfer0700 - 26-06-2013 21:29

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.