Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena i hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Domena i hosting (/Temat-Domena-i-hosting-69790)

Strony: 1 2


Domena i hosting - Kubixowy - 21-05-2013 21:47

Witam, zdecydowałem się na zakup domeny .com oraz hostingu na az.pl. Czy ten hosting PERSONAL będzie wystarczający ? I drugie pytanie - ile kosztuje ukrycie danych na az.pl ?


RE: Domena i hosting - Gittech - 21-05-2013 21:50

Ja mam Personal i jestem zadowolony Smile
Ukrycie danych to ok. 6zl


RE: Domena i hosting - Jacuss - 22-05-2013 00:18

Ja również mam pesonal (trafiłem na żniżkę 90%) i już raz mi zablokowali za za duży transfer (chociaż mam nielimitowany Big Grin)


RE: Domena i hosting - Masterjam - 22-05-2013 13:31

Ja mam inne pytanie , domenę chcę kupić w az.pl i zależy mi na dobrym niedrogim hostingu ale także z możliwością płatności przez Paypal, ktoś podpowie którym można się zainteresować ?


RE: Domena i hosting - As7 - 22-05-2013 13:35

ja ma seciurity host i nie narzekam. Dobry admin, zawsze mozna sie z nim dogadać Wink Ja mam pakiet H10 ale tobie na pewno starczy mniejszy Smile


RE: Domena i hosting - Masterjam - 22-05-2013 13:41

Popatrz nie zauważyłem że jest opcja płatności Paypalem Smile Ciekawe czy na początek H2 wystarczy czy jak mi pisałeś H4 , różnica niby niewielka 15 zł netto , co przy dobrym starcie może zwrócić się szybko Smile

Teraz tylko muszę pomyśleć nad "chwytliwą nazwą" Smile


RE: Domena i hosting - gelmen - 22-05-2013 14:29

Ja posiadam w SecurityHost -H2- i trzymam na tym 3 domeny z dość sporym ruchem - zero problemów.


RE: Domena i hosting - As7 - 22-05-2013 20:47

hah. Ja mam jedno na H10 i mam malutki zapas na pamieci CPU xD


RE: Domena i hosting - szybkikwit - 22-05-2013 21:56

podpinam się do pytania Big Grin interesuje mnie dobry hosting który ogarnie minimum 3k UU dziennie Tongue AS7 , geleman jaki macie ruch jeśli można wiedzieć ? bo musze coś już myśleć o hostingu


RE: Domena i hosting - CreepyUploader - 22-05-2013 22:44

Nie polecam Security Host... CPU to porażka.