Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Głosowanie - zapłacę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Głosowanie - zapłacę (/Temat-Glosowanie-zaplace-69771)



Głosowanie - zapłacę - mariusz90z - 21-05-2013 17:30

Jak w opisie, zależy mi na tym aby koleżanka wygrała pewien konkurs, dla konkurentek przybywa dziennie kilkadziesiąt głosów i robi się coraz bardziej gorąco. Głosowanie przez facebooka. 1 głos = 1 konto na facebooku

Osoby posiadające jakieś możliwości lub dostęp do większej ilości kont proszę o kontakt na gg:4845195

nie chcę kupić kont, zależy jedynie na poprawieniu wyniku, co byłoby Waszym zadaniem.

Płacę przelewem albo doładowuję konta na kom. we wszystkich sieciach

proszę też w tym temacie zgłaszać swoje propozycje cenowe

pozdro


RE: Głosowanie - zapłacę - fanka - 21-05-2013 17:34

pisz pw


RE: Głosowanie - zapłacę - mariusz90z - 21-05-2013 17:44

już napisałem, czekam na odpowiedź i na propozycje innych osób


RE: Głosowanie - zapłacę - diabloo07 - 21-05-2013 17:52

Mogę dostarczyć max. 2400 głosów, cena to 20 gr za głos. W razie pytań kontakt PW.


Głosowanie - zapłacę - surfer0700 - 26-06-2013 21:28

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.