Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi Qday] Odkrywcy wyobraźni - Ile trwał rejs do Buenos Aires? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Odpowiedzi do Innych serwisów. (/Forum-Odpowiedzi-do-Innych-serwisow-254)
+----- Dział: Odpowiedzi Qday.pl (/Forum-Odpowiedzi-Qday-pl-329)
+----- Wątek: [Odpowiedzi Qday] Odkrywcy wyobraźni - Ile trwał rejs do Buenos Aires? (/Temat-Odpowiedzi-Qday-Odkrywcy-wyobrazni-Ile-trwal-rejs-do-Buenos-Aires-69746)



[Odpowiedzi Qday] Odkrywcy wyobraźni - Ile trwał rejs do Buenos Aires? - myszoreq - 21-05-2013 10:50

wystarczyło odsłuchać tekst ponad 2-minutowy Smile



.
odp:20






.


RE: [Odpowiedzi Qday] Odkrywcy wyobraźni - Ile trwał rejs do Buenos Aires? - wojciech_wit14 - 21-05-2013 11:24

działa! Jerk2
nie wiem czy już każdy zauważył, ale na takie pytania tymczasowych 'akcji' można odpowiadać łącznie z innymi pytaniami z zadań XP Smile


RE: [Odpowiedzi Qday] Odkrywcy wyobraźni - Ile trwał rejs do Buenos Aires? - kornel45 - 22-05-2013 10:58

Jakie to są "tymczasowe akcje"?


RE: [Odpowiedzi Qday] Odkrywcy wyobraźni - Ile trwał rejs do Buenos Aires? - atp - 22-05-2013 14:54

dobre ;-)


RE: [Odpowiedzi Qday] Odkrywcy wyobraźni - Ile trwał rejs do Buenos Aires? - Lukaskov96 - 22-05-2013 16:22

działa, repucik dla Ciebie Big Grin


RE: [Odpowiedzi Qday] Odkrywcy wyobraźni - Ile trwał rejs do Buenos Aires? - wojciech_wit14 - 22-05-2013 19:48

(22-05-2013 10:58)kornel45 napisał(a):  Jakie to są "tymczasowe akcje"?

Może źle się wyraziłem. Wg mnie "tymczasowe akcje" to takie jak teraz, czyli jest Festiwal Książki Słuchanej, wcześniej jak mnie pamięć nie myli to była akcja z Uniwersal Music Polska (dużo było Olafura Arnalds'a) Smile