Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Belki pod nickami dla wyróżnionych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Belki pod nickami dla wyróżnionych (/Temat-Belki-pod-nickami-dla-wyroznionych-69723)



Belki pod nickami dla wyróżnionych - bios - 20-05-2013 20:46

Jak wiadomo VIP'owie mają pod nickiem taką belkę:

[Obrazek: vip.png]

Mój pomysł(o ile takiego nie było) polega na tym aby wyróżnić na forum ludzi, którzy wygrali np. konkurs w haxballa lub zostali odznaczeni w "TOP User Miesiąca".

Jeśli nie było by chętnych to mogę wykonać grafiki do tego.

Pozdro.


RE: Belki pod nickami dla wyróżnionych - WazzaP - 20-05-2013 20:51

Może być, lecz raczej nie dla takich konkursów jak haxball..;-)


RE: Belki pod nickami dla wyróżnionych - Killer - 20-05-2013 21:29

wolne żarty to forum o hexballu czy zarabianiu przez internet? jeszcze trochę i rangi za napisanie poradnika będą chcieli, w głowach się niektórym poprzewracało Lol


RE: Belki pod nickami dla wyróżnionych - bios - 20-05-2013 21:48

Racja, z haxballem może przesadziłem, ale z rangami? Czemu nie?


RE: Belki pod nickami dla wyróżnionych - Killer - 20-05-2013 22:29

Raz w życiu byli wybrani top userzy przez użytkowników forum, a ty od razu chcesz ich wyróżniać?
Uważam, że na forum jest wystarczająco wiele rang i nie ma najmniejszego sensu na siłę próbować ulepszać coś co działa jak należy.
Gdy user zasługuje na rangę Vipa to ją otrzymuje, nie widzę potrzeby w tworzeniu drugiej niemal takiej samej rangi. Poza tym taki pomysł wprowadziłby mało rzetelne głosowanie w ankiecie na najlepszych użytkowników multikonta, fikcyjne glosy, byle by zostać wyróżnionym.


RE: Belki pod nickami dla wyróżnionych - xJAmaTOx - 21-05-2013 06:11

Co da wam taka ranga na forum? Respect w internecie ? facepalm


RE: Belki pod nickami dla wyróżnionych - Nicktim - 23-05-2013 09:57

(20-05-2013 20:46)bios napisał(a):  Mój pomysł(o ile takiego nie było) polega na tym aby wyróżnić na forum ludzi, którzy wygrali np. konkurs w haxballa lub zostali odznaczeni w "TOP User Miesiąca".

Cytat:Najbardziej prowokującą osobą jest...bez cienia wątpliwości tomazzi.

Ja nie wiem czy Tomazzi cieszyłby się z takiej belki Big Grin