Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Wielka pomoc w pozycjonowaniu (/Temat-Wielka-pomoc-w-pozycjonowaniu-69718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Bandaid - 24-05-2013 19:03

Przesadziłeś i to grubo Wink Zwłaszcza w pierwszy dzień 50 to max absolutnie.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Pablo1979 - 24-05-2013 19:06

No to super mam nadzieję że nic się nie stanie nie spodziewałem się że ten program tak dobrze działa Big Grin
Jutro powtarzać tylko z limitem do 50 czy dać sobie spokój? . Bo wersja tylko 5 dniowa


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Bandaid - 24-05-2013 19:23

Z limitem Wink Lepiej żeby efekty były nieco mniejsze ale znam sporo osób które dostały filtra za GSA więc trzeba z rozsądkiem. Są sposoby żeby ominąć tego triala więc spokojnie Big Grin


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 25-05-2013 11:52

(24-05-2013 17:50)Aroonia93 napisał(a):  jezeli blog stoi od niedawna wez sie lepiej za ręczną robote , przyniesie na pewno większe rezultaty niz nieumiejętne korzystanie z programów typu GSE .


To jak szukać blogów? Jest jakiś program czy coś bym mógł znaleźć lnk i potem samemu dodać komentarz razem z backlinkiem?

EDIT: Kiedyś muszę umieć się nimi posługiwać, bo zanim wypozycjonuje bloga na "biało" to minie trochę czasu.. Prędzej czy później będę musiał używać GSE więc warto chociaż wiedzieć jak się tym posługiwać.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Kostekmc - 25-05-2013 13:20

Zna ktoś jakiś sposób na wydłużenie triala GSE ???


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 25-05-2013 13:33

@up
Możesz wirtualną maszyną robić sobie ciągle 5 dniowy trial. Poczytaj trochę o Virtual Machine.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Vister81 - 26-05-2013 09:54

A mnie GSA zrobiła w chuya...

Ustawiłem limit na 25 zaakceptowanych wpisów, zostawiłem stronę, wchodzę po parunastu minutach - a tu 50 dodanych linków...

Oby mnie Google za to nie odrzuciło Xpokerface


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Okazzi - 26-05-2013 10:20

Czyli powinno wejść maksymalnie 50 akceptowanych dziennie?


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Szaman1644 - 26-05-2013 10:28

Jeżeli codziennie robicie pozycjonowanie GSA to powinniście mieć do 30 zwerfikowanych na 1 stronę. Pozycjonujcie tylko główne strony bloga. Wpisy pozycjonujcie 3 najnowsze w ilości 15-20 zwerfikowanych. Jeżeli nie robicie tego codziennie to możecie nabić więcej niż 50 nawet i nic nie powinno się stać.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Lusek - 26-05-2013 11:15

strone głowna pozycjnować? Ja się dowiedziałem, zeby pozycjonować każdą podstrone osobno i co jakiś czas zmieniać anchor tekst. Ja dodaje po 3 podstrony codziennie i nabijam po około 15 verifed. Mysle, ze to daje lepsze rezultaty niż pozycjnowanie strony głownej.