Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Wielka pomoc w pozycjonowaniu (/Temat-Wielka-pomoc-w-pozycjonowaniu-69718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 22-05-2013 17:04

@up
Zoptymalizowana czyli jaka? Mógłbyś to wytłumaczyć laikowi Big Grin?


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Sp00n - 22-05-2013 18:34

Ja mam 105 tyś. na Enhance chcesz to Ci mogę sprzedać za 15 zł (1/3 0.7 na weekend ) Smile na pp. O to pingowanie, nie pinguj za często tego bloga, nie jestem przekonany, ale nie wiem czy to też może zaszkodzić. Pinguj tak raz na tydzień. Szukanie niszy, no to pobierz mój zbiór poradników tam, się dowiesz wszystkiego co chesz http://egofiles.com/c0zziWC4WTlgxiTX. Musisz poczekać od razu nie będziesz miał po 4000 UU. Mi od niedawna wskoczyły dopiero na 1000uu/dzień Smile Backlinki - zarejestruj się np. na adobe.com wejdź w forum napisz post z linkiem do twojej strony, może zniknąć bo mody nie śpią. Musisz to skonstruować w dobry sposób np. Hi ! Smile How to improve the look of my blog - link. Because I have a problem with that Sad

Sprawdź jakie strony mają wysokie pr np. prchecker czy jakoś tak.

Więcej na pw lub mailowo. [email protected]


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 22-05-2013 19:09

@up
Link nie działą Wink
W adobe.com już tak zrobiłem. I wordpress.com też Wink I na paru stronach gdzie było napisane w profilu Link Do Twojej Strony.


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Sp00n - 22-05-2013 19:20

http://egofiles.com/c0zziWC4WTlgxiTX ten działa Smile


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 23-05-2013 15:16

Dzięki ale mam już te poradniki Big Grin Chyba nawet od Ciebie, o ile to Ty kiedyś założyłeś temat z paczką poradników Tongue

A jak z tą optymalizacją bloga? Co to jest i jak tego dokonać?


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Kamilov - 23-05-2013 21:33

http://netbloger.eu/optymalizacja-bloga-wordpress-1/

Póki co niczego od siebie nie dodam.
Chciałbym jedynie powiedzieć, że również w tym momencie zacznę korzystać z tego poradnika. Jeśli chodzi o optymalizację / pozycjonowanie to wiem w zasadzie tyle co ty ;d


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - vankosiara - 24-05-2013 15:17

Wytłumaczycie mi co nie co z GSA Search Engine Ranker?
Dodaje mi strony itp. Dałem by ingorowało strony z nieznanym PR i PR<3. Dziś i wczoraj dodałem łącznie 53 backlinki a zweryfikowane zostały tylko 2.
Po prostu muszę czekać na weryfikacje? Jak zostaną zweryfikowane to co potem?


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Bandaid - 24-05-2013 15:41

Dodane czyli "Submitted" nic ci nie dają bo to oznacza, że program dodał je ale nie zostały opublikowane ( np. autor bloga na którym program skomentował moderuję komentarze). Nic ci one nie dają jedyne które się liczą to "Verified" bo one oznaczają że twój wpis ukazał się na danej stronie. Nie musisz czekać na weryfikację bo jak się od razu nie zweryfikują to znaczy że nie masz backlinków. Co masz dalej zrobić jak już są zweryfikowane? Liczyć miljony Jerk


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Aroonia93 - 24-05-2013 17:50

(24-05-2013 15:17)vankosiara napisał(a):  Wytłumaczycie mi co nie co z GSA Search Engine Ranker?
Dodaje mi strony itp. Dałem by ingorowało strony z nieznanym PR i PR<3. Dziś i wczoraj dodałem łącznie 53 backlinki a zweryfikowane zostały tylko 2.
Po prostu muszę czekać na weryfikacje? Jak zostaną zweryfikowane to co potem?


jezeli blog stoi od niedawna wez sie lepiej za ręczną robote , przyniesie na pewno większe rezultaty niz nieumiejętne korzystanie z programów typu GSE .


RE: Wielka pomoc w pozycjonowaniu - Pablo1979 - 24-05-2013 18:59

mam pytanie ja w pierwszym dniu mam "Verifed" ponad 100 na stronach od PR0 do PR8 . Jutro też powtarzać czy dać sobie spokój żeby bana Googla nie dostać?