Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie ma "pobierz" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Nie ma "pobierz" (/Temat-Nie-ma-pobierz-69715)



Nie ma "pobierz" - siwrus1231 - 20-05-2013 19:24

Na wstępie chciałem przeprosić za dubel teamtu. Niestety pierwszy zamieściłem w złym dziale.

Witam. Po wpisaniu kodu PIN nadal nie ma przycisku "pobierz", i cały czas pisze, że czeka, aż wypełni reklame... Już 3 gościu tak ma. To nie jest tak. że robi mnie w hoya bo on mi dał ten kod pin. Co jest z tym nie tak?


RE: Nie ma "pobierz" - sefakir - 20-05-2013 19:33

Moze adblock lub cos podobnego mu blokuje ?


RE: Nie ma "pobierz" - Gremquen - 20-05-2013 19:37

może miał pusty starter i chciał Cię w przysłowiowego "ch**a' zrobić?
Wtedy pobranie się nie zaliczy bo to fraud


RE: Nie ma "pobierz" - ufo321 - 20-05-2013 19:39

Pod moim filmikiem też jakaś osoba napisała w komentarzu, że wypełniła ankiete i nie może pobrać.
A mi nie naliczono nawet złamanego centa !!!


RE: Nie ma "pobierz" - siwrus1231 - 20-05-2013 19:43

Nie wiem jak to jest... Ale już 3 osoba tak ma. I już 3 osoba wysłała drugiego sms. A jeśli ktoś wyśle to mogę sam wprowadzić kod PIN i wcisnąć pobierz? Mam właśnie 2 kody PIN.

Aaa... I jeżeli sam bym chciał pobrać i wpisze byle jaki numer (taki, który nie będzie się pokrywał z numerem, na który przyszedł kod PIN) i przejdę dalej, czyli do "podaj PIN" i wpiszę go to będzie działać?


RE: Nie ma "pobierz" - Skipi - 21-05-2013 05:54

(20-05-2013 19:39)ufo321 napisał(a):  Pod moim filmikiem też jakaś osoba napisała w komentarzu, że wypełniła ankiete i nie może pobrać.
A mi nie naliczono nawet złamanego centa !!!


Na AC sa tylko 2 cyfry po przecinku.
Musisz zdobyc 2 polowe i bedziesz mial swojego centa Jerk


RE: Nie ma "pobierz" - Hakerke - 21-05-2013 09:03

W bambulko Cie robia czesto tak jest Smile.


RE: Nie ma "pobierz" - diabloo07 - 21-05-2013 09:51

Niech wybierze inną ofertę Wink część z nich jest wadliwa i po prostu nie zalicza, to nie wina AC tylko reklamodawców.


RE: Nie ma "pobierz" - siwrus1231 - 21-05-2013 15:20

A znacie może odpowiedź na moje drugie pytanie czyli "I jeżeli sam bym chciał pobrać i wpisze byle jaki numer (taki, który nie będzie się pokrywał z numerem, na który przyszedł kod PIN) i przejdę dalej, czyli do "podaj PIN" i wpiszę go to będzie działać?"


RE: Nie ma "pobierz" - yazir - 21-05-2013 19:20

To nie będzie działać, pin jest przypisany do konkretnego numeru telefonu