Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Straciłem PTZ :O - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Straciłem PTZ :O (/Temat-Rozwiazane-Stracilem-PTZ-O-697)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Straciłem PTZ :O - Wychowany - 02-01-2010 23:12

WItam!
Dzisiaj wchodząc na lockerz.com zauważyłem że straciłem ptz Sad ok 30 pare.
Ktoś mi może powiedzieć co zrobić? udziału w restock nie brałem Sad

Z góry dziękuje za pomoc ;]


RE: Straciłem PTZ :O - Kilol - 02-01-2010 23:15

Może klikałeś dość często w Submit odpowiadając na pytanie w Dailes.Tongue Miałem coś podobnego i odjęli mi 8 PTZ.


RE: Straciłem PTZ :O - Wychowany - 02-01-2010 23:17

Nie bo przez ostatni tydzień nie wchodziłem w ogóle w Dailes...


RE: Straciłem PTZ :O - Kilol - 02-01-2010 23:19

Nie będę tutaj zgadywać czemu odjęło ci PTZ, ale na twoim miejscu napisałbym do ekipy Lockerz e-maila.Wink


RE: Straciłem PTZ :O - Admin - 02-01-2010 23:22

wychowany wiem w czym problem - lockerz ostatnio masowo dodawal i odejmowal ptz (mowiles ze pare dni sie nie logowales a to wlasnie teraz było) czesc userów straciła je poniewaz mieli zle zarejstrowanych userów (imie typu dasfajsdfahsf) a czesc dostała za to że nie dodały się im wczesniej.

mam nadzieje ze rozwialem twoje watpliwosci pozdro.


RE: Straciłem PTZ :O - Wychowany - 03-01-2010 00:57

Nie no dane miałem dobrze uzupełnione od początku...
A czy mógł by mi ktoś napisać po angielsku treść meila którego bym wysłał do lockerz? Angielskiego za bardzo nie znam Sad a te 30 pare punktów to szkoda Sad


RE: Straciłem PTZ :O - Kilol - 03-01-2010 01:00

Jeśli chcesz napisać im e-maila po angielsku, napisz to w tym wątku - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=53
Na jaki e-mail ? - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=40


RE: Straciłem PTZ :O - tmotmo - 03-01-2010 11:04

Mi odjęło 15 PTZ i miałem też dobrze wypełnione dane osobowe.
Też wydaje mi się, że oni odejmują te punkty za podwójne klikanie.
@Wychowany jak napiszesz do nich to daj znać jak Ci odpowiedzą.


RE: Straciłem PTZ :O - Daniel - 03-01-2010 16:21

nie wiem co o tym myslec bo jak sie zalogowalem mialem 410 ptz a jak odpowiedzialem w dailies to miałem już 606 czy oni mi te ptz po jakims czasie odejmą


RE: Straciłem PTZ :O - tmotmo - 04-01-2010 21:41

(03-01-2010 16:21)Daniel napisał(a):  nie wiem co o tym myslec bo jak sie zalogowalem mialem 410 ptz a jak odpowiedzialem w dailies to miałem już 606 czy oni mi te ptz po jakims czasie odejmą

Teraz wielu osobom dodało parę punktów, mi akurat odjęłoSad
I nie wiadomo czy to jest jakiś bug i czy odejmą te punkty w późniejszym czasie ale wydaje mi się że je jednak zostawią