Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shoutbox... :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Shoutbox... :) (/Temat-Shoutbox-69696)



Shoutbox... :) - bios - 20-05-2013 18:13

Taka mała propozycja ode mnie.

Proponuję w shoutboxie dodać opcję gdzie jak klikniemy na czyiś nick to pojawi się coś takiego:
Kod:
@nick: no i tu coś piszesz...

Kto korzysta z wykopu to wie o co chodzi(mikroblog), tam jest podobnie.

Głównie chodzi mi o to, że jak ktoś z kimś pisze żeby się nic nie mieszało. Do tego dodałbym jakieś sweet kolorki <3


RE: Shoutbox... :) - pikusix1 - 20-05-2013 18:17

Zdecydowanie popieram pomysł bios'a, aczkolwiek pomyślałbym o kolorach... za dużo gimbazy jest na czacie, niezły burdel byłby. Smile


RE: Shoutbox... :) - Masakra - 20-05-2013 18:19

Taka opcja jest na sejfik.com Smile Ze sam na to nie wpadlem xD


RE: Shoutbox... :) - Admin - 20-05-2013 18:59

Jeśli bios lub ktoś z chętnych jest chętny do rozwinięcia skryptu shoutboxa i to nie widzę przeciwwskazań , domyślnie shoutbox takowych nie posiada.
Kolorów na pewno nie będzie.


RE: Shoutbox... :) - bios - 20-05-2013 19:10

@Admin

Rozumiem. A jak ma się sprawa z PW?


RE: Shoutbox... :) - Admin - 20-05-2013 20:32

Pytania dotyczące nowych funkcji na forum składaj w tym dziale, nie mam zwyczaju odpisywać na pytania, których odpowiedzi były już poruszane na forum lub powinny podlegać publicznej dyskusji.