Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na get paid to ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarabiać na get paid to ? (/Temat-Jak-zarabiac-na-get-paid-to-69695)



Jak zarabiać na get paid to ? - mykk - 20-05-2013 18:10

Zarejestrowałem się na kilku serwisach GPT i jak czytam że ktoś zarobił tam np 2$ w ciągu godziny to pytam się jak ?
Na wszystkich tych stronach są ankiety ale jak próbuje je wypełnić to potem pisze że nie ma aktualnych ofert dla ciebie. Kiedy już je wypełnię to i tak mi nie zalicza tych pieniędzy. Na czym wy tam tak zarabiacie oprócz tasków.


RE: Jak zarabiać na get paid to ? - sbgorka - 08-03-2014 22:34

Hej, dużo osób inwestuje w buxy i leci określonym systemem. Tak jak to ma miejsce w Ojooo. Zobacz sobie moje filmy na kanale YT(linkimasz pod wpisem) i może zainwestujesz w coś co daje dobre pieniądze. Pozdrawiam


RE: Jak zarabiać na get paid to ? - Eminey - 09-03-2014 22:51

(08-03-2014 22:34)sbgorka napisał(a):  Hej, dużo osób inwestuje w buxy i leci określonym systemem. Tak jak to ma miejsce w Ojooo. Zobacz sobie moje filmy na kanale YT(linkimasz pod wpisem) i może zainwestujesz w coś co daje dobre pieniądze. Pozdrawiam
Twoj spam robi sie denerwujacy - zwlaszcza, ze odkopujesz stare tematy 4