Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prowadzenie bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: prowadzenie bloga (/Temat-prowadzenie-bloga-69688)



prowadzenie bloga - fanka - 20-05-2013 16:58

Temat dotyczy prowadzenia bloga.
I moje pytanie jest takie czy wiecie gdzie najlepiej jest założyć blog za darmo i jak wygląda to potem w kwestii płatnych reklam?
czy jak powiem komuś że może dodać na blogu swoją reklamę to czy będę mogła dodać tą reklamę gdy wybiorę wersję bloga darmowego?
Czy raczej administrator bloga odmówi mi tej opcji? I będę musiała założyć blog premium. Czy ktoś z was jest bloggerem i zna się na tym?


RE: prowadzenie bloga - surfer0700 - 20-05-2013 17:02

Było sto razy... Używaj opcji szukaj.
Bloga najlepiej założyć na BlogSpocie, płatne reklamy na AdSense są zautomatyzowane właśnie z blogspotem.
Wejdź na blogspot, załóż bloga, wejdź w zakładkę AdSense / Reklamy, podepnij się i wszystko będzie pięknie działało.


RE: prowadzenie bloga - Szaman1644 - 20-05-2013 17:04

Jej chodzi, żeby zaoferować jakieś firmie reklamę u niej. Tak mi się wydaje z tego co napisała, ale nie wiem dokładnie. Spokojnie możesz reklamy wstawiać.


prowadzenie bloga - Admin - 23-05-2013 22:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.