Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty (/Temat-Poszukuje-ludzi-do-zmudnej-roboty-69683)

Strony: 1 2


Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - Dennisek78 - 20-05-2013 15:25

Witam potrzebuje pomocy w wykonywaniu rejestracji na pewnym serwisie.

Wymagania : Zmienne IP, trochę doświadczenia z tego typu zadań (wypełnianie ofert dla mypay itp.)

Wynagrodzenie : 0.80 PLN za każdy lead = Wynagrodzenie jest wysyłane w każdy 15 dzień miesiąca (Jeśli przekroczymy minimum)


Poszukuję ludzi ze stażem ! Żaden n00b z 1 postem niech tutaj nie piszę.


Kontakt : PW/Pod tematem

Szukam : MAX 2 osób - Dniówka musi się składać z 2-5 leadów


RE: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - surfer0700 - 20-05-2013 15:28

Jeżeli rejestracje nie są skomplikowane (podaj imię, nazwisko, numer buta, ****, nogi itd.) to mogę się tego podjąć Wink Kilka rejestracji mogę wykonać teraz / na dniach, a stałą pracę rozpocząć od 25go.


RE: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - Szaman1644 - 20-05-2013 17:34

Napisz na priva. Może się dogadamy.


RE: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - Dennisek78 - 22-05-2013 22:07

szaman sorki ale nie znam cię dość długo.


RE: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - Dennisek78 - 29-05-2013 23:58

RIFRESZ


RE: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - Dennisek78 - 09-06-2013 15:54

RIFRESZEN


RE: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - lukaszz9 - 23-06-2013 22:47

ej no sorki,ale jesli koles co ma prawie 2000 postów Ci nie odpowiada to zycze powodzenia w szukaniu...
moze Diqtion albo Killer sie skuszą? wkoncu zaufani a beda sobie mogli dorobić do wypłaty Jerk

a poza tym jesli szukasz pracy dla znajomych to moze napisz im na pw a nie oglaszaj sie na forum


RE: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - Stworkowaty - 23-06-2013 23:26

Lukaszz9, gówno wiesz że tak powiem a wpierdzielasz Swoje 3 grosze.
Nie znasz Szamana to się nie udzielaj, sam mu nie chcę powierzyć pracy gdyż dnia 1 szuka mentorów do zarabiania na PPA a dnia 2 już sprzedaje super hiper poradniki, nie jedna osoba nie ma do niego zaufania a Ty jako nowa osoba musisz pierw się za klimatyzować po czym dopiero strugać cwaniaczka bo takie osoby jak Ty, cwaniak i nie tylko długo tu nie po spamują, bo zostaną zjechane przez tłum, pozdrawiam mojego kochanego Denniska. Pis Joł.


RE: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - poczmail - 24-06-2013 17:07

Jeśli nie znalazłeś w dalszym ciągu chętnego, mógłbym podjąć swych sił do wykonywania tych kilku leadów dziennie. Smile


RE: Poszukuję ludzi do żmudnej roboty - Szaman1644 - 24-06-2013 17:23

(23-06-2013 23:26)Stworkowaty napisał(a):  Lukaszz9, gówno wiesz że tak powiem a wpierdzielasz Swoje 3 grosze.
Nie znasz Szamana to się nie udzielaj, sam mu nie chcę powierzyć pracy gdyż dnia 1 szuka mentorów do zarabiania na PPA a dnia 2 już sprzedaje super hiper poradniki, nie jedna osoba nie ma do niego zaufania a Ty jako nowa osoba musisz pierw się za klimatyzować po czym dopiero strugać cwaniaczka bo takie osoby jak Ty, cwaniak i nie tylko długo tu nie po spamują, bo zostaną zjechane przez tłum, pozdrawiam mojego kochanego Denniska. Pis Joł.

Hehe. Widzę, że się uwzieli niektórzy na mnie. Kolejna próba wykończenia jednego z forumowiczów Smile Powinieneś napisać poradnik, jak dręczyć ludzi i niszczyć im reputacje, bo to ci wychodzi.