Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog i youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Blog i youtube (/Temat-Blog-i-youtube-69673)



Blog i youtube - buri1995 - 20-05-2013 11:32

Witam. Mam małe pytanko jak mam bloga na darmowej domienie w hostingerze i na nim jakies 20-25 postów to opłaca się do tego robic filmiki i wrzucać na youtube? Chodzi mi o same trailery z gier bo mam bloga o tematyce z hackami. Czy tylko promować samego bloga?


RE: Blog i youtube - Sp00n - 20-05-2013 11:39

Możesz zrobić kilka filmów, ale głownie promuj bloga .


RE: Blog i youtube - buri1995 - 20-05-2013 11:40

Ale jak zamieszcze ten filmik na yt to tez go troche popromować? I wrzucić link do niego też na bloga co nie?


RE: Blog i youtube - Vister81 - 20-05-2013 14:14

Tak, promuj.
Na bloga sensu raczej nie ma wrzucanie samego filmiku z trailerem. Co najwyżej jako formę uwiarygodnienia całości.


RE: Blog i youtube - daniel42na - 20-05-2013 14:17

Jak mamy rozumieć darmową domene?


RE: Blog i youtube - pawliks - 20-05-2013 14:19

(20-05-2013 14:17)daniel42na napisał(a):  Jak mamy rozumieć darmową domene?

Prawdopodobnie chodzi o jakiś z darmowych hostingów, np. blogspot.


RE: Blog i youtube - Macieqx - 20-05-2013 14:24

Tam domena jest jakaś .vv.pl czy jakoś tak.


RE: Blog i youtube - daniel42na - 20-05-2013 14:28

No to ja nie wiem jak on chce promować bloga na tym czymś :|
Jeszcze mu podpowiadają.. promuj promuj..
Hacki sie promuje za granice, a jak masz taką "domene" to nic nie zdziałasz.
Kup domenke com, lub po prostu zajmij się tylko YT, bo w wyszukiwarce Twojej strony nikt raczej nie znajdzie.


RE: Blog i youtube - Hakerke - 20-05-2013 18:28

[Vip]daniel42na to zalezy od frazy i niszy, bo nawet z adresem alicjakowalska.chupacabra.pl moze byc top 1 w google pod jakas fraza jesli nisza jest unikalna a strona zadbana.

Co do promowania, do kazdej gry czy programu mozesz dodac film prezentujacy ale nie twoj tylko czyis, troche to uwiarygodni posta, ale promowac tego nie musisz, po co promowac czyjes programy/gry?. Natomiast hacki i tym podobne jak najbardziej promuj. Proste video w ktorym widac ze hack dziala zwiekszy konwersje.

A zamiast tego adresu polecam Ci darmowego blogspot.com (jesli masz tam bloga to reklamuj go wlasnie pod tym adresem a nie jakies aliasy Tongue).


RE: Blog i youtube - buri1995 - 20-05-2013 18:30

Okz dzięki chyba jutro kupie jakąs domenkę .com i skopiuje całą zawartość tamtego bloga i wrzuce na nowego z domeną .com . Dzięki za rady dostajecie po repucie Big Grin

@edit
A właśnie jak kupować domene to gdzie? W az.pl widze ze jest promocja że dostaje sie razem z hostingiem personal darmową domenę .eu na rok

@edit2
Dobra juz kupiłem domene. Hostingu narazie nie zmieniam zostane na darmowym. Jak dla mnie jest narazie dobry jak będzie większe zapotrzebowanie to zmienie. Temat do zamknięcia.