Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liberty Reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Liberty Reserve (/Temat-Liberty-Reserve-69671)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Liberty Reserve - 123damian123 - 28-05-2013 18:17

(28-05-2013 17:25)Pablo1979 napisał(a):  Jeżeli uważasz że gazeta wyborcza jest gazetą wiarygodną to życzę powodzenia Undecided
lepsze to niż tv trwam.

BTW. Radzę uważać teraz na HYIPy bo one pewnie wiele kasy potraciły i nawet jak dadzą opcję transferu na inny procesor to to pogłębi jeszcze bardziej ich straty.


RE: Liberty Reserve - Szaman1644 - 29-05-2013 07:39

Ja właśnie wycofalem ze wszystkich Hyipów kasę, bo też się boję trochę. Trzeba teraz trochę to przeczekać.


RE: Liberty Reserve - razor1914 - 03-06-2013 14:19

Jaki procesor płatniczy polecacie w zastępstwie LR? Myślałem nad SolidTrustPay i PerfectMoney. Na STP mam już konto, tylko nie wiem czy mając niezweryfikowane konto mogę sobie bez problemu doładować przelewem bankowym, a może lepsze jest PerfectMoney?


RE: Liberty Reserve - venzer - 03-06-2013 16:13

Uff całe szczęście że wybrałem z LR cała kasę już jakieś pół roku temu bo nieźle bym teraz stracił. Nie chcę nikogo straszyć ale (moim zdaniem) już nie będzie możliwości wybrania pieniędzy.


RE: Liberty Reserve - wanda x88 - 05-06-2013 14:48

chyba czas na procesory platnicze wpólpracujące z piramidami
biorą sie za to panstwa aby gospodarka nie upadała