Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! (/Temat-E-Movie24-pl-Najleszy-portal-z-filmami-i-serialami-online-za-darmo-69656)

Strony: 1 2


E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - sheko12 - 19-05-2013 17:45

Zapraszam


http://e-movie24.pl/

Na portal z filmami i serialami online,znajdziecie w nim między innmi wasze ulubione filmy które tak lubice oglądać bądz je oddawna poszukujecie,u nas są filmy pochodzące z najnowszych produkcji filmowych od 1999 i starsze po 2013,serwis również przedstawia i promuje nawet filmy 2014 głównie z informacjami,trailerem tak,by zaciekawić użytkownika materiałem.Przedstawiane są najppularniejsze materiały i najczęściej oglądane jak i oceniane które uzyskują sławe wśród filmów na filmwebie.Seriale wasze,popularne które również chcielibyscie obejrzeć,zobaczyć możecie wchodząc na e-movie24.pl,następnie przeglądając liste seriali a zarazem się nimi cieszyć.

[Obrazek: filt.png]

Dlaczego E-movie24.pl?

Cieszymy się publikowaniem materiałów w dobrej jakości obrazu za darmo,bez limitów udostępniając je każdemu użytkownikowi nawet nie zarejestrowanemu.
Korzystanie z portalu jest bardzo wygodne,nie ma dużych reklam,różnych zwijających animacji które tylko przeszkadzają,oglądając film jak i szukając odpowiedniego dla siebie robisz to w bardzo prosty sposób.
Znajdziesz w naszym serwisie film każdego gatunku,informacje o gatunku,produkcji,reżyserii a nawet scenariuszu.
Serwis posiada nowoczesny wygląd jak i elementy widoczne na stronie,wyróżniamy się dosłownie wszystkim od konkurencyjnych serwisów.Brak systemów płatniczych i innych typu takich form płatności dzięki temu serwis jest jeszcze lepszy.
Jako użytkownik zdobywasz możliwość zbierania punktów dzięki którym jesteś pózniej rozliczany,po rejestracji stajesz się członkiem Programu Partnerskiego przygotowanego dla wszystkich użytkowników,dzięki rejestracji możesz śmiało zapisywać filmy w swojej zakładce jak i kontakować się z innymi,udziałów w konkursach i mniejszych eventach.


Życzymy miłego Oglądania!



RE: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - bitu92 - 19-05-2013 23:17

Obejrzałem 1 film i powiem, ze reklam dużo nie ma Smile Łatwe poruszanie się po stronie , stronka nie zamula jak większość ;P Polecam Smile


RE: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - Gremquen - 20-05-2013 05:22

Ja również polecam tę stronę Smile
Jestem na niej od samego początku i już nie jeden film mam zaliczony dzięki e-movie24.pl Big GrinBig Grin


RE: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - sheko12 - 20-05-2013 17:49

Dzięki Smile Zapraszam dalej do oceniania Wink


RE: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - Kzn - 20-05-2013 19:45

Właśnie oglądam Szybkich i Wściekłych 6 Smile Osobiście to jedyną rzeczą, która mi nie pasuje to brak playera lub przełączanie się między linkami do filmu. 2 ramki jedna pod drugą nie wyglądają zbyt estetycznie. Ale reszta jest cacy i polecam Smile


RE: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - sheko12 - 20-05-2013 19:56

wiem,dodawalem szybko dla kolegi Smile dam odstęp bo te playery się zlewają Wink


RE: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - Kzn - 20-05-2013 22:05

Z jakiego skryptu strony korzystacie? WP ?
Szablon ogólnodostępny ?


RE: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - sheko12 - 21-05-2013 16:42

Detalife Engine

Nie,szablon był tworzony na zlecenie i w żadnym wypadku nie znajdziesz takiego w internecie i to w dodatku za darmo.


RE: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - sheko12 - 30-05-2013 18:56

Odświeżam Smile Zapraszam do oceniania Wink


RE: E-Movie24.pl-Najleszy portal z filmami i serialami online za darmo! - Kzn - 17-06-2013 13:39

Szablon strony jest do sprzedania za 70zł w necie Big Grin