Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
upload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: upload (/Temat-upload-69649)



upload - alizen - 19-05-2013 15:34

co mi grozi za remote upload w serwisie typu turbobit lub catshare


RE: upload - Qwik - 19-05-2013 15:54

Kara finansowa i zawiasy.


RE: upload - Szaman1644 - 20-05-2013 17:08

Większość mówi, że policja ściga tylko serwisy takie jak turbobit i inne i że samym użytkownikom nic nie grozi. To jest nieprawda. Wydaje mi się, że u nas policja jeszcze mało rozwinięta i dlatego mało się słyszy o takich zatrzymaniach, ale już niedługo będą ścigać takie osoby. Sam kiedyś miałem chęć spróbować, ale teraz wiem, że to nie ma sensu, chyba , że się coś wymyśli co nie jest chronione prawem, na przykład jakieś własne pliki.


RE: upload - Sp00n - 23-05-2013 17:22

Z tym remoutem, według mnie winny jest i serwis jak i użytkownik, tylko, że w razie czegoś to serwis się wybroni adwokatem a człowieka udupią. Jeżeli już dojdzie do jakiś konsekwencji prawnych. Najlepsza metoda zarobku ppa i sms premium Smile