Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Świetna nisza cpa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Świetna nisza cpa (/Temat-Swietna-nisza-cpa-69624)

Strony: 1 2


RE: Świetna nisza cpa - surfer0700 - 20-05-2013 15:23


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wystawiam recenzję.
Na PW dostałem 10 zdań napisanych dość ogólnikowo. By rozpocząć pracę tym sposobem należy przygotować się na inwestycję około 30 PLN (koszta domeny). Mimo to sposób wydaje się całkiem trafiony i przy odpowiedniej promocji, są szansę na zarobek. W sumie to tyle co mogę o tym napisać. Jeżeli ktoś wcześniej nie miał do czynienia z CPA może mieć problemy z podpięciem wszystkiego, ale autor twierdzi że wysłał mi skróconą wersję sposobu, a po zakupie osoba otrzyma od niego wersję normalną + jego pomoc + "szablon na stronę główną do własnej edycji". Nie wiem czy cena jest adekwatna do towaru, ponieważ jak wcześniej wspomniałem, nie otrzymałem pełnej wersji.



RE: Świetna nisza cpa - Arkadiusz95 - 20-05-2013 18:47

Jak bys mu dal pelna wersje to moze bym wzial Smile Daj mu pelna wersje to sie pomysli Smile


RE: Świetna nisza cpa - maax6 - 20-05-2013 21:00

Dokładnie. Daj pełną wersję. Jak dla mnie dla zielonego w temacie była by OK


Świetna nisza cpa - surfer0700 - 26-06-2013 18:21

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.