Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Money & Credit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Money & Credit (/Temat-Money-Credit-69620)

Strony: 1 2


RE: Money & Credit - Karas09 - 21-05-2013 13:12

Obiecana wypłata Big Grin.
[Obrazek: moneycredit.jpg]

Doszła w 3 godziny od zleceniaSmile


RE: Money & Credit - SweetSensi - 21-05-2013 13:18

Karas wiesz może o co chodzi. Chciałem wpłacić 50 $ i w make deposit mam Investment for 1 day. Taki sam obrazek mam, co Ty w tej chwili w pierwszym poście tego tematu. Wiesz, może o chodzi ? Co to za zmiany ?


RE: Money & Credit - Karas09 - 21-05-2013 13:30

Szczerze to nie wiem. Spróbuj się wylogować i zalogować jeszcze raz. Nie mam czegoś takiego.

Edit. Widzę to ale na głównej stronie, a w depozycie już normalnie.


RE: Money & Credit - SweetSensi - 21-05-2013 13:37

Dziwne. Wylogowałem się i powtórnie zalogowałem, ale bez skutków. To chyba nie chodzi o zalogowanie skoro na forum w pierwszym poście też mam 1 dzień na obrazku, więc nie wiem. Na razie się wstrzymam z inwestycją dla własnego dobra. Może ktoś będzie wiedział co to jest.


RE: Money & Credit - Karas09 - 21-05-2013 13:46

Ja widzę 6 dni, jeśli chodzi Ci o pierwszy post w tym temacie Rolleyes

Edit. Widzę, że się nawet FAQ zmieniło na stronie i teraz jest inwestycja 1 dniowa i niby 150% zysku. Proszę o wstrzymanie się z inwestycją na czas wyjaśnienia o co chodzi.

Edit 2. Dostałem maila z M&C

Today we are celebrating 333 days online!

Specifically for this date we have opened an investment plan "Up to 50% after 1 day"
He will work 24 hours only.

Inaczej mówiąc promocja, która trwa tylko 24 godziny. Nie ryzykuję bo już RF i TN też pokazali swoją promocję. Myślę, że to jednak normalna promocja ale lepiej dmuchać na zimne Smile


RE: Money & Credit - SweetSensi - 21-05-2013 18:21

Sądzisz, że coś może być nie tak z tą promocją. Skoro program trwa aż 333 dni to sądzę, że nie chciałby już upadać. Zastanawiam się czy dać te 50 $ czy chuchać Tongue


RE: Money & Credit - Karas09 - 21-05-2013 18:51

Szczerze może bym i wsadził kasę ale nie mam teraz tych 25$ na LR także tak czy siak sobie odpuszczęSmile. Chyba, że ma się ktoś wymienić jakieś 10$ na LR a ja mu przeleje z Paypala albo PayzaSmile. Wtedy chyba wrzucę Tongue. Mój upline daje depozyt Smile

Edit. Nie wiem co się dzieje ale cofnęli mi wypłatę (kolejne 5$Smile). Zleciłem jeszcze raz. Nie tylko mi cofnęli ale wiem na razie o wypłatach 5$, że wracają na konto programu. Może ustalają jakieś minimum albo coś. Radze się znowu wstrzymać.

Dlatego jak widzę promocja w hyip'e to coś musi źle iść. Trzeba poczekać co admin powie. Wysłałem im ticketa z zapytaniem.


RE: Money & Credit - SweetSensi - 21-05-2013 19:57

No dobra, wstrzymałem się z zakupem. Choć oferta jest kusząca, zaczekam aż się to ogarnie wszystko. Promocja jest dokładnie do kiedy ? I daj znać jak Ci admin odpowie.


RE: Money & Credit - Karas09 - 21-05-2013 20:09

Jeśli chodzi o promocję to nie wiem do kiedy bo jedyne co pisze to, że trwa 24 godziny. Możliwe, że nalicza od początku 333 dnia (na serwerze) czyli do końca by zostało jakaś godzina. Możliwe też, że od godziny dostarczenia maila to wtedy by było do 17.30 jutrzejszego dnia.

Co do ticket'a to mają czas do 24 godzin na odpowiedź. Także nie wiem czy się wyrobią.

Ostatnia wypłata jak jest zanotowana na stronie była po 15 naszego czasu.

Edit. Pogłoski na temat ataku hakera/-ów. Czekamy na oficjalną wiadomość od admina/supportu.


RE: Money & Credit - Karas09 - 22-05-2013 13:54

Uwaga! Dostałem takiego maila:

We have problems with the our database : someone has changed user data

We need to verify your account before withdraw money.

Send us your details:

Username:
Password:
LibertyReserve Account:
Perfectmoney Account:
SolidTrustPay Account:
EgoPay Account:
OkPay Account:
E-mail address:
Secret answer:


please, reply in this message.

No to ładne buty się robią. Na stronie niby wypłacili dzisiaj kasę ale sam nie wiem. W FAQ pisze, że administracja nigdy nie będzie chciała znać twojego hasła a tu proszę. Poczekam na dalszy rozwój sytuacji.

SCAM, nie weryfikować kont.