Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
obce linki na forum (wymiana linkami) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: obce linki na forum (wymiana linkami) (/Temat-obce-linki-na-forum-wymiana-linkami-69605)



obce linki na forum (wymiana linkami) - musicfan - 18-05-2013 19:25

Witam, posiadam własne forum i wymieniam się linkami (obecnie jest 5), czy ilość = jakość? Wiem, że lepszy jeden mocniejszy link, niż kilkanaście słabych ale co o tym myślicie? Poproszę o wskazówki


RE: obce linki na forum (wymiana linkami) - Qwik - 18-05-2013 19:35

Sam sobie odpowiedziałeś w pytaniu że jeden mocniejszy link niż kilkanaście słabych.


RE: obce linki na forum (wymiana linkami) - musicfan - 18-05-2013 21:14

no tak, ale ile maksymalnie mogę dać takich linków aby google mnie nie zablokowało? linki będą PR2


RE: obce linki na forum (wymiana linkami) - tuitam - 29-08-2013 12:19

Możesz dać ile chcesz, kwestia strony, ilości i jakości treści. NIe da się jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Każdy link wychodzący (nawet - NO FOLLOW) w jakimś stopniu osłabia Twoją stronę, jeżeli wymieniasz to na silniejsze linki niż Twoje to powinno być dobrze.

Jak zamierzasz dużo linków wypuszczać z strony głównej (osłabiasz każdą podstronę), lepiej utworzyć podstronę z linkami.


RE: obce linki na forum (wymiana linkami) - mclain - 02-09-2013 12:54

Linki wychodzące podobno osłabiają stronę, ale nie warto też hermetyzować strony, żeby nie wysyłać żadnych.

Powiem Ci co zauważyłem z obserwacji, a mianowicie Google lubi linki wychodzące do stron o podobnej tematyce. Co przez to rozumiem... Jeśli masz stronę o sporcie i są frazy kluczowe związane ze sportem, a linkujesz np. do jakiegoś sklepu sportowego czy forum, to jest to ok, bo ten content sie pokrywa, uzupełnia itd.
Natomiast jak ze strony sportowej linkujesz np. do strony budowlanej, albo jakiejś strony o muzyce, to Google dochodzi do wniosku, że coś tu jest nie tak Wink

To takie najprostsze przedstawienie mojej myśli i wniosków do których doszedłem przez lata.