Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! (/Temat-Pelna-wersja-LOCKERZ-COM-Nadchodzi-696)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - pok3rak - 05-03-2010 15:36

dolicz cło i podatek + przejściówki (jeżeli jest to RTV) to cię wyniesie niewiele taniej niż byś to kupił u nas, i musiał byś czekać jeszcze około 1 miecha na paczkę. To nie wiem czy tak to się opłaca chyba że naprawdę będą upusty do 90%


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - rj7rad - 05-03-2010 15:37

A więc będzie kicha :/
Niedośc, ze VAT musisz zapłacic to jeszcze dopłacic do nagrody


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - pok3rak - 05-03-2010 15:41

Narazie jest powiedziane ze nagrody maja zdrożeć 4x . Miejmy nadzieje że nie będzie żadnych rabatów tylko za PTZ będzie można kupić nagrody


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Killian - 05-03-2010 17:47

Ale nagrody mają zdrożeć w sensie PTZ czy w $ bo już nie wiem Tongue


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Zythus - 05-03-2010 17:56

I to i to Big Grin
Chodzi o to, że nagrody będą za dolary
Za PTZ będziesz obniżał ilość $, które musisz zapłacić za nagrodę
A żeby mieć słuchawki za 125 ptz za darmo, to teraz, żeby mieć za darmo będziesz potrzebował kilka razy więcej ptz.
Rozumiesz już? Big Grin


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Killian - 05-03-2010 21:38

Hmm czyli tak , już raczej nic nie będzie za free ponieważ do tej pory były gry,filmy a teraz jak podniosą ceny tych rzeczy a potem będą je pisać na paczkach to celnicy odlicza 22%(ponieważ cena na pewno przekroczy te 50$) lecz koszt za vat będzie większy automatycznie bo cena (napisana na paczce) będzie większa
Więc jak by to ująć lockerz trochę zaczyna podupadać (jak dla mnie) Sad (jeżeli to wprowadzą)

Edit Jak dla mnie to mogli by wprowadzić 24/7 restock i jedynie by mogli podnieś PKT jakie trzeba by było uzyskać na jakąś nagrodę Smile


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Tech - 05-03-2010 22:08

@UP że co? Oni podnoszą cenę w PTZ, realna cena w dolarach zostaje taka sama. Teraz też piszą jaka jest wartość paczki, tylko po prostu gry itp nie są aż tak drogie, że trzeba za nie płacić vat.


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Killian - 05-03-2010 22:30

No ja tego nie wymyśliłem Tongue tylko sugerowałem się wypowiedzią tutora Zythus(a)
Jak to nie aż tak drogie ?? w innym temacie(CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz) była rozmowa z moim udziałem z gm Alcor i on mówił że do 50$ się nie płaci ani cła ani Vatu więc już nie wiem kogo słuchać Tongue


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Tech - 06-03-2010 01:44

Ehh, coś się nie zrozumieliśmy.

Jeśli wartość nagrody nie przekracza 50$ to nic się nie płaci. Dlatego też gry itp. są za darmo, bo nie przekraczają tej kwoty. Płacisz tylko za droższe nagrody, jak iPody, konsole itd.

Teraz, jeśli wejdzie sklep 24/7 to w tej kwestii nic się nie zmieni - nadal za gry nie będą pobierane opłaty, w postaci vatu i cła, ale za nagrody >50$ już tak.


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Bolt - 06-03-2010 10:13

Dodam tylko że powyżej 150E jest jeszcze cło Smile Więc jeśli interesuje was jakaś nagroda to otwórzcie amazon.COM i zobaczcie czy cena nie przekracza 200$..

Jak nie wiecie jak liczyć to 150*kurs euro=cena w złotych maksymalna BEZ CŁA Smile
cena w złotych maksymalna BEZ CŁA : kurs dolara = cena w dolcach Smile

Przykładowo:
150*3.87=580.5 zł
580 : 2.84 = 204$

interesuje nas np. ipod nano 16gb - cena 160$ Smile
No więc cła nie będzie Smile