Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! (/Temat-Pelna-wersja-LOCKERZ-COM-Nadchodzi-696)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - top-michal - 01-03-2010 16:18

Ale ceny podwyższają w serwisie Lockerz a VAT i CŁO izba celna nalicza od wartości przedmiotu na naszym krajowym rynku.


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - krystian__ - 01-03-2010 16:20

dokładnie ani cło ani vat sie nie zmienią ani na lepsze ani na gorsze...bo cło i vat jak już było pisane w kilku tematach są nakładane przez nasz kochaniutki KRAJ....lockerz formalnie daje nagrody za free tylko nasze prawo nakłada na nas "marże"


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - pkr - 01-03-2010 16:27

(01-03-2010 16:20)krystian__ napisał(a):  bo cło i vat jak już było pisane w kilku tematach są nakładane przez nasz kochaniutki KRAJ...

Cło stymuluje gospodarkę kraju, system vatowski tez jest dobrym systemem - mi tam dobrze w Polsce. Narzekać każdy potrafi, a robić to ni ma komu Big Grin


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Killian - 01-03-2010 18:45

Czyli zwiększają się tylko pkt jakie trzeba uzyskać aby móc kupić za free ?? a ceny towarów zostają takie same ?? albo ja czegoś nie kumam Tongue
Jeśli tak to mi tam pasuje ten sklep 24/7 Big Grin


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - rj7rad - 01-03-2010 18:50

(01-03-2010 18:45)Killian napisał(a):  Czyli zwiększają się tylko pkt jakie trzeba uzyskać aby móc kupić za free ?? a ceny towarów zostają takie same ?? albo ja czegoś nie kumam Tongue
Jeśli tak to mi tam pasuje ten sklep 24/7 Big Grin

O tym ile płacisz za daną rzecz nie decyduje lockerz, tylko nasz kraj! Więc będziesz płacił tyle samo! Tzn, lockerz miałoby wpływ na to ile zapłacimy, ponieważ lockerz, wycenia wartości paczek, które do nas wysyła... No ale tego raczej nie podniosą.
A nagrody będą droższe w PTZ


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Killian - 01-03-2010 19:10

Aha thx za odp. Wink ale jak już jesteśmy przy towarach Big Grin to może wiecie co ile są zmieniane gry PC na inne ??
(wiem że to nie do tego tematu ale może się ktoś orientuje co ile i widzę że sporo ludzi tu zagląda do tego tematu Tongue)


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - rj7rad - 01-03-2010 19:12

(01-03-2010 19:10)Killian napisał(a):  Aha thx za odp. Wink ale jak już jesteśmy przy towarach Big Grin to może wiecie co ile są zmieniane gry PC na inne ??
(wiem że to nie do tego tematu ale może się ktoś orientuje co ile i widzę że sporo ludzi tu zagląda do tego tematu Tongue)

Nie mam pojęcia, ale myślę, że nie ma na to reguły.


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - mati852a - 01-03-2010 20:49

na pewno jak wyjdzie coś ciekawego to wrzucą


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - Killian - 01-03-2010 21:45

No tak ale ja jak sprawdzałem to tam są gry z przed 3 lat jak np. Call of Duty 4 Tongue albo halo 2 xD Left 4 Dead xD ale są tez nowe jak Bioshock 2 , Fallout 3 , Alien vs Predator do tych 3 ostatnich nie mam zastrzeżeń ale (nie żebym narzekał) wolałbym zamiast np Call of Duty 4 to np. Call of Duty Modern Warfare 2 Tongue Wiec dlatego pytam bo myślę że w niedalekiej przyszłości coś nowego wrzucą bo już mam 10 pkt Tongue

Edit A znacie jakiś szybki sposób na zrobienie z_listera bo nie mam znajomych aż 20 (zainteresowanych) żeby im to powysyłać więc może macie jakieś "sposoby" Tongue


RE: Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!! - rj7rad - 01-03-2010 21:52

Zanim będziesz miał 100 ptz na pewno będą nowości Wink