Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Tydzień po zamówieniu skina w shopie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Tydzień po zamówieniu skina w shopie. (/Temat-Rozwiazane-Tydzien-po-zamowieniu-skina-w-shopie-6957)



[Rozwiązane]Tydzień po zamówieniu skina w shopie. - ~fataL - 11-05-2010 12:56

1 meila dostąłem że kupiłem terac coś napsiali że chyba anulują.



Lockerz
Hi Adrian!

We regret that due to overwhelming demand, we are unable to fulfill your Order #300000606.
Cancellation Information
Item Info Qty Price
Bones and Icons in Color iPhone Skin
E01-09-P000-00540-NNN99-NSZ 1 $0.00
PTZ Information
Item Info PTZ Refunded PTZ Canceled
Bones and Icons in Color iPhone Skin 140 0
Free Shipping 150

You have not been charged for this item or for the shipping costs associated with this item. All PTZ used to purchase this item have been refunded to your Lockerz account. Additionally, any PTZ that were awarded to your Lockerz account in a "Pending" status have been canceled. For more information, please see Lockerz Shop FAQs.

If you have any questions about your SHOP order, please submit your question through our Member Support contact form.

LOCKERZ | 200 First Ave. | PGH, PA 15222.


RE: Tydzień po zamówieniu skina w shopie. - Burned - 11-05-2010 12:58

Pisałem posta na ten temat masz tu link
http://zarabiam.com/showthread.php?tid=6941


RE: Tydzień po zamówieniu skina w shopie. - ~fataL - 11-05-2010 13:01

Dz do zamknięcia.
I + za pomoc.


RE: Tydzień po zamówieniu skina w shopie. - Marello - 11-05-2010 13:25

LOCK


[Rozwiązane][Rozwiązane]Tydzień po zamówieniu skina w shopie. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.