Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uniwersalny szablon Gordo Red Wine - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Uniwersalny szablon Gordo Red Wine (/Temat-Uniwersalny-szablon-Gordo-Red-Wine-69557)



Uniwersalny szablon Gordo Red Wine - GordoPL - 17-05-2013 20:53

1. Nazwa przedniotu: Szablon Gordo Red Wine :
2. Opis przedmiotu: Animacja + Aktywne menu + samodopasowujące się bloki :
3.Kontakt : [email protected]
4.Cena : 19zł
5.Sposób zapłaty za przedmiot : PayU

Szukałem dobrze wyglądającego szablonu allegro takiego, aby można wystawić na nim dowolną aukcję. Nic nie znalazłem za rozsądne pieniądze więc postanowiłem stworzyć własny. Zacznę krótko od tego,czego szablon nie posiada. Brak jet w nim tak powszechnego baneru wejściowego. Dlazcego? Ułatwia to sprawę jeśli chodzi o wystawianie przedmiotów z różnych grup tematycznych. Nie trzeba kupować nowego szablonu czy modyfikować istniejącego. Brak w nim ściągniętych z internetu zdjęć (często w aukcjach na allegro wiadąć uśmiechnięte twarze aktorek widniejące na banerach). Dletego w moim projekcie brak jest baneru wejściowego. Szablon staje się więc UNIWERSALNY.
Co posiada zatem szablon Gordo Red Wine? - bo tak go nazwałem. Zacznę od menu - jest aktywne - wykorzystałem CSS3. Jest również animacja - delikata i lekka (18Kb) ale dodaje trochę życia do aukcji. Cechą najważniejszą są jednak autodopasowujące się bloki - nie ważne ile zdjęć wkleisz, jaką mają wysokość (max. szerokość to 898px) ile wpiszesz tekstu. Wszystkie elementy jakie zechcesz uzupełnić same dostosują swoją wysokość wedle Twoich upodobań.
Kolejna, nie mniej ważna cecha, to cena - uważam że każdego będzie stać.
Dodam jeszcze zrzuty:
Blok pierwszy (z prawej strony na górze widać aktywne menu, z lewej animacja)
[Obrazek: szablon-gordo-red-wine.jpg]
Blok drugi domyślnie to miejsce do wprowadzenia danych technicznych sprzedawanego przedmiotu. Jednak użytkownik może go wypełnić zgodnie ze swoimi upodobaniami.
[Obrazek: szablon-allegro-gordo-red-wine.jpg]

Za BARDZO NISKĄ CENĄ można więc kupić szablon o znakomitych funkcjonalnościach i niebagatelnym wyglądzie. Nie ma ograniczenia co do branży sprzedawanych produktów.

Szablon można zobaczyć w akcji tutaj:
Gordo Red Wine

Życzę udanych sprzedaży!


RE: Uniwersalny szablon Gordo Red Wine - Macieqx - 17-05-2013 22:18

Wygląda naprawdę porządnie, gdybym miał kupować to bym się poważnie nad tą ofertą za tą cenę zastanowił Smile


Uniwersalny szablon Gordo Red Wine - surfer0700 - 26-06-2013 18:21

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.