Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Współpraca odnośnie zakładania kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Współpraca odnośnie zakładania kont (/Temat-Zlece-Wspolpraca-odnosnie-zakladania-kont-69489)



[Zlecę] Współpraca odnośnie zakładania kont - Ropsont - 16-05-2013 16:03

Witam.

Poszukuję osoby do współpracy (możliwe, że długotrwałej jeśli pomysł wypali). Oczywiście za test pomysłu również zapłacę $$$ Osoba ta powinna mieć narzędzia do zmiany IP i ogólnie obracać się w tematach takich jak zakładanie kont w różnych serwisach. (Np coś takiego miało miejsce na forum gdy użytkownicy rejestrowali się na zagranicznym odpowiedniku MyPay)

Ofertę podeślę na PW zainteresowanym. Potrzebuję tylko jednego pomocnika, a przy wyborze zadecyduje współczynnik zaufania. Będę wysyłał tej osobie pieniądze do testów i nie chciałbym żeby był to pierwszy lepszy "gracz" jednopostowiec. Nie chcę również osoby niecierpliwej. Najlepiej ktoś konkretny, rozmowny, z kim łatwo się dogadać, omówić warunki, a współpraca jest przyjemnością Smile

Dodam, że zyski mogą być duże jeśli pomysł okaże się trafny. Możliwe nawet po 300 PLN za konto. Zanim ktokolwiek zacznie krytykować dodam, że nie ma to nic wspólnego z hackingiem ani innymi nielegalnymi rzeczami. Po prostu wykorzystanie pewnego triku.

To w jaki sposób dogadamy się ze sposobem zapłaty ustalamy indywidualnie.

Pozdrawiam i czekam na PW od zainteresowanych Smile


RE: [Zlecę] Współpraca odnośnie zakładania kont - Dennisek78 - 16-05-2013 16:07

Jestem zainteresowany, czekam na PW

W takich kategoriach można by rzec iż jestem profesjonalistą ;d


RE: [Zlecę] Współpraca odnośnie zakładania kont - Ropsont - 16-05-2013 16:33

@UP

Kurczę, kilka sekund za późno xD Mam już zaufanego chętnego. Do zamknięcia.


[Zlecę] Współpraca odnośnie zakładania kont - yazir - 16-05-2013 16:34

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.


[Zlecę] Współpraca odnośnie zakładania kont - yazir - 16-05-2013 16:34

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.