Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[$15 Payza] za Doład. Play [20] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [$15 Payza] za Doład. Play [20] (/Temat-15-Payza-za-Dolad-Play-20-69470)

Strony: 1 2


[$15 Payza] za Doład. Play [20] - hd2d - 16-05-2013 01:05

Witam,
Posiadam na swoim koncie Payza ok $15 ($14.96 - zabrali mi kilka centów) i chciałbym zamienić je na doładowanie w sieci Play w wysokości 20zł.

Wymiana odbywa się na zasadzie:
- Kontaktujesz się ze mną poprzez prywatną wiadomość albo gg(10520903) lub email ([email protected]), następnie po mojej zgodzie na wymianę z Tobą doładowujesz mi konto na podany przeze mnie numer telefonu, następnie ja wysyłam pieniądze na payza.

Zarabiasz jakieś 25zł. Jakiś czas temu przeprowadzałem już taką transakcję bodajże na tym forum, zainteresowani mogą odszukać temat jeżeli jeszcze znajduję się w tym dziale bądź już w archiwum i mogą zobaczyć, że poprzednia transakcja przebiegła prawidłowo i bez problemów, na tych samych zasadach.

Pozdrawiam i czekam na kontakt.


RE: [$15 Payza] za Doład. Play [20] - Mksuzi - 16-05-2013 02:22

Wybacz, ale z takim stażem na forum jaki ty posiadasz nigdy pierwszy nie wysłałbym ci pieniędzy.


RE: [$15 Payza] za Doład. Play [20] - hd2d - 16-05-2013 11:44

@up No dobrze, nie nakłaniam Cię do tego w żadnym celu, Trochę nietrafiona jest Twoja ocena mnie, ponieważ staż mam większy od Twojego gdyby naprawdę tak skrupulatnie do tego podejść. Jedyna różnica między nami to taka, że Ty aktywnie na TYM forum się udzielasz, ja raczej przeglądam je pasywnie bo cenię sobie zbieranie wszelkich informacji. Im bardziej jest się doinformowanym w niektórych kategoriach tym więcej pieniędzy można zarobić (ja zarabiam akurat na CPA), no ale mniejsza.

Konto zarejestrowałem 3 lata wcześniej niż Ty, czas online też mam większy choć nie zostawiam włączonego forum i zawsze się wylogowuje. Te forum przeglądam pasywnie bo nie da się moim zdaniem na kilku forach uczestniczyć aktywnie i z pełnym zaangażowaniem, choć teraz wszystkie fora dot. zarabiania traktuje jako serwis informacyjny.
Może kojarzysz mi z konkurencyjnego forum nick: rockndrug, może wpadłeś kiedyś na mój blog dot. zarabiania l33tearners, lub krypa. Jeżeli Ci te nazwy nic nie mówią to możesz jeszcze sprawdzić ten link: http://zarabiam.com/Temat-Payza-9-86-US-na-6-Paypal-67068 przeprowadzałem wymianę na podobnych zasadach, wszystko przebiegło prawidłowo, negatywnych opinii też nie mam.

Pieniędzy na payza mam co miesiąc ok $10-$15 (z reffów na nieużywanym już przeze mnie serwisie PPD), na konto nie ma sensu ich wypłacać i tracić za każdym razem 11zł za przelew do banku polskiego. Dlatego przeważnie wymieniam te pieniądze na coś użyteczniejszego (czytaj doładowanie do telefonu), ze stratą, bo większe zainteresowanie wzbudzę, kiedy będzie na tym jakiś zysk, prawda Smile?

A tymczasem wracam do pisania przemówienia na maturę Smile Skontaktowały się ze mną dwie osoby, jednak chciały one abym wysłał im pierwszy pieniądze, podziękowałem im ładnie. Kto mi nie ufa i nie chcę zaufać niech w ogóle nie piszę, kto pierwszy ten lepszy Smile

@edit, temat został zaktualizowany. W nocy rąbnąłem się i napisałem doładowanie 20zł, jednak chodziło mi o doładowanie w wysokości 30zł, wtedy zarabiacie ponad 15zł na czysto.

No ale jeżeli ktoś naprawdę ma tzw (ból tyłka) i za cholerę nie jest w stanie doładować mi konta jako pierwszy to osoba z jakąś tam rangą na forum, stażem, reputacją i w ogóle dzikie węże otrzyma ode mnie pieniądze pierwsza.


RE: [$15 Payza] za Doład. Play [30] - lolo12 - 16-05-2013 20:08

hd2d ładnie to wszystko opisałeś. Ale zdarzają przypadki ze oszuści kupują konta z dużym stażem żeby oszukiwać (jak to oszuściBig Grin)
Sam zostałem przez taką osobę oszukany. (Też miała konto od 2010 r.) I stąd wynikają obawy przed wysłaniem jako pierwszy mimo tego ze masz duży staż ale nie jesteś aktywny.
Oczywiście nie wnioskuje ze Ty też masz takie zamiary.


RE: [$15 Payza] za Doład. Play [30] - hd2d - 16-05-2013 20:39

Sam byłem ofiarą oszustwa (lecz ta osoba nie spodziewała się, że ma do czynienia z dość obeznanym i sprytnym studentem informatyki) i odzyskałem pieniądze, a raczej skutecznie wystraszyłem osobę która mnie oszukała. (skontaktowałem się telefonicznie, zapytałem czy pamięta i powiedziałem grzecznie, że jak pieniędzy nie odda, to zgłaszam sprawę a numer jak się domyślałem miał na abonament.. teraz wszędzie w sieci zostawia się ślady) Smile

No cóż, aktywność aktywnością po prostu byłem zmęczony ciągłymi prośbami o pomoc, wytłumaczenie czegoś itp. Prowadziłem bloga, pomagałem ludziom z CPA i zasada "daj komuś palec.." mnie niestety przerosła. Podziwiam dikszyna, że ogarnia tych wszystkich reff'ów - ja nie mam tyle cierpliwości.

Sam zarabiam na CPA i dość spore kwoty, jednak ja się usamodzielniłem i wybrałem drogę samotnika (nie lubię dzilić się zyskami z kimś, kto odwala taką robotę jak optymalizacja ofert.. sam to mogę zrobić według własnych upodobań i potrzeb) i nie narzekam.

Ale wracając do tematu: Nie nakłaniam nikogo, osoby z rangami albo sporą historią zamian z pozytywnym rezultatem mogą otrzymać kasę na Payza jako pierwsze (już nie będę aż tak restrykcyjny co do tego).
W grę wchodzi również wymiana poprzez allegro (oczywiście nie jakieś nowe konto, tylko z dużą ilością udanych transakcji itp).


RE: [$15 Payza] za Doład. Play [20] - hd2d - 17-05-2013 18:23

Dobra, wracamy do doładowania za 20zł. Męczące jest wysyłanie sms'ów dziewczynie z bramki, a środki na koncie mam, ale po prostu ważność straciło ^^ Smile

Czyli wychodzi na to, że zarabiacie w sumie 25zł na tym. Myślę, że jak nie zgłosi się nikt do ~jutra to po prostu wyślę sobie tą kasę na konto bankowe, a potem doładuje sobie po prostu z konta Smile


RE: [$15 Payza] za Doład. Play [20] - aero2 - 17-05-2013 18:32

Dobra doładuje ci.Smile

Poszło PW.


RE: [$15 Payza] za Doład. Play [20] - hd2d - 17-05-2013 19:22

Okej, wysłałem użytkownikowi aero2 informacje na temat doładowania (numer itp).
Czekam na doładowanie i wysyłam pieniążki na payzę Smile


RE: [$15 Payza] za Doład. Play [20] - aero2 - 17-05-2013 19:51

Kasa na koncie. Polecam!impreza


RE: [$15 Payza] za Doład. Play [20] - hd2d - 17-05-2013 19:55

Potwierdzam doładowanie. Cóż.. no nic tylko pozdrowić niedowiarków, którzy mogli w sumie zarobić ponad 100% kwoty doładowującej Smile

Mam nadzieje, że aero przeznaczy kasę na zapiekanki i prostytutki.

Do zamknięcia.