Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dowiedzieć sie o tej stronce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dowiedzieć sie o tej stronce (/Temat-Dowiedziec-sie-o-tej-stronce-69436)



Dowiedzieć sie o tej stronce - weronid11 - 15-05-2013 15:15

moze ktos miał tam konto i mi powie czy to jakies realne ?

http://badania-reklamy.com
[/align]


RE: Dowiedzieć sie o tej stronce - miniek9090 - 15-05-2013 15:17

Tak słyszałem. Program wypłaca już długo .pokerface
tak na serio to SCAM , nie dostaniesz wypłaty na 100% . Jedynie dołożysz do portfela dla admina tej stronki Smile
A i po co reflinka wrzucasz? Coś mi tu zajeżdza chęcią pozyskania poleconych Tongue


RE: Dowiedzieć sie o tej stronce - weronid11 - 15-05-2013 15:53

(15-05-2013 15:17)miniek9090 napisał(a):  Tak słyszałem. Program wypłaca już długo .pokerface
tak na serio to SCAM , nie dostaniesz wypłaty na 100% . Jedynie dołożysz do portfela dla admina tej stronki Smile
A i po co reflinka wrzucasz? Coś mi tu zajeżdza chęcią pozyskania poleconych Tongue

sam powiedziałes ze to scam to kto bedzie sie rejestrował ale mi chodzi naprawde o ocene a nie


RE: Dowiedzieć sie o tej stronce - miniek9090 - 15-05-2013 15:59

(15-05-2013 15:53)weronid11 napisał(a):  
(15-05-2013 15:17)miniek9090 napisał(a):  Tak słyszałem. Program wypłaca już długo .pokerface
tak na serio to SCAM , nie dostaniesz wypłaty na 100% . Jedynie dołożysz do portfela dla admina tej stronki Smile
A i po co reflinka wrzucasz? Coś mi tu zajeżdza chęcią pozyskania poleconych Tongue

sam powiedziałes ze to scam to kto bedzie sie rejestrował ale mi chodzi naprawde o ocene a nie

Wrzuciłaś reflinka , a potem zedytowałaś post... beka
Ten serwis to SCAM a temat do zamknięcia Smile


Dowiedzieć sie o tej stronce - Admin - 15-05-2013 16:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.