Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jebbit.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: jebbit.com (/Temat-jebbit-com-69435)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - mattw - 25-07-2013 11:51

Odświeżam.

Już nikt się w to nie bawi?


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - Michal3242 - 27-07-2013 08:36

Bawie się.
1. Co mam wpisać w SSN w danych na wepay?
2. Jakiś sposób żeby się dowiedzieć która odp. jest dobra?
3. Co ja zrobie z hajsem na wepay ;_;


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - dorbiel - 04-08-2013 12:40

Michal3242!!! jeśli jeszcze nie przelaleś na WePay to na razie nie rob tego, bo "z hajsem na WePay" nie zrobisz nic, będzie sobie leżał. Zbieraj pieniądze na Jebbit, niech tam rosną może uda Ci się kupić coś u nich, bo obawiam się, że jak przelejesz na Jebbit to "umarl w butach"
Pisalem do admina Jebbit, więc mi odpisał, że to jest tylko dla amerykańskich studentow i w Polsce nie da się wyplacić ale może uda się coś wyslać z ich sklepu, tylko że na razie nic ciekawego tam nie widzę.

Odpowiedzi szukaj pod spodem na stronie lub skopiuj pytanie, wklej w przeglądarkę i tam szukaj odpowiedzi. Kiedyś za jednym zamachem zarobilem 3.15$ tyle było zadań. Ale czy uda się to jakoś odebrać to JEDNA WIELKA NIEWIADOMA.


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - Michal3242 - 05-08-2013 20:46

Jak to nic ciekawego, Far Cry 3, Crysis 3, rzutki magnetyczne Tongue



EDIT : Pytałem się admina, odpisał po 10 (!) minutach. Wysyłka do Polski możliwa, tylko przed zakupem trzeba się spytać. A jak nie chcemy tak, to możemy sobie wymienić na kartę na 10$ na Amazon Wink. Serwis nie tylko dla amerykańców, tylko wiadomo, nie wypłacimy.


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - dorbiel - 07-08-2013 10:00

A co z tą kartą na Amazon?? w jaki sposób możemy ją u nas użyć??


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - nakyplaygames - 08-08-2013 18:10

@up
Dołączam się do pytania Smile


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - Klin - 19-08-2013 18:17

Możecie ją zawsze sprzedać Big Grin


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - badboyowski - 19-08-2013 19:13

Kupil juz ktos cos z tego czegos?