Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jebbit.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: jebbit.com (/Temat-jebbit-com-69435)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - Nempik7 - 22-07-2013 07:53

Pisałem że na WePay (ale chyba w innym temacie xD) Poza tym jestem chłopakiem.


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - losiaczek17 - 22-07-2013 10:05

a nie mówiłem Smile nie da się użyć tej kasy w Polsce, jedynie na amerykańskich kontach da się wypłacić Wink nie jest to SCAM, ale marnujecie na to czas


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - Takeo - 22-07-2013 16:45

Cytat:Can WePay be used internationally?
At this time, WePay only supports US-based users. You need to have a social security number and US billing address in order to get money out of WePay. If you are in the US, you can collect money from people using international credit cards. We do have plans to be international one day, but we don't have an exact timeline yet.

If you are in the US (and have a social security number and US billing address), you can accept international credit cards. WePay accepts all Visa, MasterCard, Discover and American Express cards. Funds cannot be sent to a non-US bank account nor can checks be sent internationally.



RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - Nempik7 - 22-07-2013 18:12

Ale planują dodać międzynarodowość więc uzbieram sobie ze 200$ potem wypłace i mam 8 stów za free.


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - badii - 22-07-2013 19:16

(22-07-2013 18:12)Nempik7 napisał(a):  Ale planują dodać międzynarodowość więc uzbieram sobie ze 200$ potem wypłace i mam 8 stów za free.

bekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabekabeka

wiecej sie nie da, chyba ze ktos umie ominac limity 8-)
nie ma to jak byc latwowiernym, oj tam - jakis serwis to se nabije tyle i moze wyplaca.


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - Nempik7 - 22-07-2013 20:28

Nikt nie pomyślał o tym że nie trzeba wypłacić ale można zamienić na nagrodę.


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - Dominik1010 - 22-07-2013 20:31

(22-07-2013 18:12)Nempik7 napisał(a):  Ale planują dodać międzynarodowość więc uzbieram sobie ze 200$ potem wypłace i mam 8 stów za free.

bekabekafacepalm

Po pierwsze 1$ to nie jest 4 zł

Po drugie jak uzbierasz u nich te 200$ to będziesz podziwiał przez wieczność status ,,Pending"


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - dorbiel - 22-07-2013 23:53

(22-07-2013 00:00)niebluznij napisał(a):  
(21-07-2013 23:33)dorbiel napisał(a):  W Jebbit rzeczywiście zarabia? się bardzo szybko, jeszcze jak się ma Google Chrome to całkiem proste, tylko trzeba trochę poszperać ale NEMPIK7 zapomniałaś napisać, że zarobione pieniądze przelewa się TYLKO!! na konto WePay i prawdopodobnie nie da się z niego przelać na żadne konto używane w PolsceSad.
Może ktoś zna to konto i wie jak się z niego wypłaca, będę wdzięczny za podzielenie się wiedzą w tym temacie.

Możesz wyjaśnić o co chodzi z Google ChromeSmile? będę wdzięczny Wink?


Chodzi o to, że jak masz zainstalowane Google Chrome to Ci od razu tłumaczy. Dziwi mnie tylko, dlaczego mnie zarejestrowali jak to jest tylko dla amerykańców??


RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - dorbiel - 22-07-2013 23:55


(22-07-2013 07:53)Nempik7 napisał(a):  Pisałem że na WePay (ale chyba w innym temacie xD) Poza tym jestem chłopakiem.

PRZEPRASZAM !!! za pomyłkęhej



RE: [PŁACI] Jebbit - 1$ W 2MIN. ZARABIAJ ZA ODPOWIADANIE. - mattw - 23-07-2013 00:04

Czyli WebPay, dostajesz tam kase ( nie musisz być uczniem ? ) i możesz kupić przedmioty np. z ebay ?