Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" (/Temat-PC-chyba-powraca-do-gry-Frederick-is-Coming-to-Help-Us-69429)

Strony: 1 2


PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - matevos - 15-05-2013 09:41

Witam, otóż dziś dostałem email z informacją iż już za kilka dni wszystko powraca do normy czyli wypłaty w 24h itp. Polecam sprawdzić swoją skrzynke pocztową albo wejść na główną strone PC i sprawdzić newsy.


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - duzypawel - 15-05-2013 09:46

na stronie głównej to się chwalą tym, że na monitorach mają status 'paying' Big Grin Big Grin Big Grin

radziłbym się za mocno nie podniecać obietnicami PC Smile aczkolwiek nie mam nic przeciwko by nagle zaczęli płacić.


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - tomazzi - 15-05-2013 09:47

jeśli wierzysz w cuda i w garbate aniołki i opowiastki o złotych górach i cudach niewidach w tym scamie to wierz dalej
to trup i nie bądź naiwny, to opowiastka po to by może się jakieś jelenie znalazły nowe jeszcze co coś wpłacą to może z naciskiem na może jakieś zaległości nielicznym wypłacą


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - mireck - 15-05-2013 17:24

A ja tam zostałem na stanie 21$ których i tak nie mogę wypłacić .
Lecieli Sobie w chu ** już od dłuższego czasu, niektórzy tylko ciągle niestety wierzą w ten projekt.. Smutne.


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - dondoonsie - 15-05-2013 18:07

21 $ ;D super
ludzie mają po 10 000$ na kontach


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - paolo10 - 15-05-2013 18:38

Najpierw się zlitował i stworzył Click Paid, teraz wraca ratować Profit Clicking, ten pan Frederick to na prawdę super gość... żeby jeszcze na prawdę istniał Lol


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - tomazzi - 15-05-2013 18:58

(15-05-2013 18:38)paolo10 napisał(a):  ten pan Frederick to na prawdę super gość... żeby jeszcze na prawdę istniał Lol

jest jak św. Mikołaj a wierzą tylko w niego małe dzieci
to scam i dziwie się, że chce wam się dyskutować na temat trupa


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - GrzesiX - 15-05-2013 22:48

(15-05-2013 18:58)tomazzi napisał(a):  jest jak św. Mikołaj a wierzą tylko w niego małe dzieci
to scam i dziwie się, że chce wam się dyskutować na temat trupa

Dużo w tym jednak racji. Ja myślałem w styczniu tego roku, że cały zainwestowany kapitał prawie pół roku wcześniej od tamtej pory pójdzie się gryźć, ale w marcu, gdy była fala wiaderek, udało się odzyskać 75% wkładu. Chociaż tyle dobrze. Jeśli trup pozwoli odzyskać resztę to będę niezmiernie szczęśliwy Smile


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - Gotrekus - 25-05-2013 06:35

Ja wkald jakism cudem odzyskalem,nawet lekko an gorke poszło>Trup nie trup byle by płaciłSmile


RE: PC chyba powraca do gry "Frederick is Coming to Help Us!" - Meloman - 26-05-2013 19:00

Ani trochę nie wierzę że uda mi się tu wycisnąć jeszcze jakiś grosz.
Miłym zaskoczeniem był okres ostatnich wiaderek w którym udało się wypłacić nie tak mało.
Może uda się jeszcze cokolwiek wypłacić Cool