Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum z linkami PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Forum z linkami PPA (/Temat-Forum-z-linkami-PPA-69411)

Strony: 1 2


Forum z linkami PPA - Polinik - 14-05-2013 20:14

Witam co wy na to aby powstało forum anglojęzyczne ,na którym wszyscy dodawali by swoje linki PPA ,coś takiego jak forum warezowe ,ale pełne linków PPA?
Rejestracja mogła by być jedynie na zaproszenia ,a linki dostępne bez logowania.
Jeżeli macie pomysł na nazwę forum to możecie pisać niżej.


RE: Forum PPA - WazzaP - 14-05-2013 20:16

(14-05-2013 20:14)Polinik napisał(a):  Witam co wy na to aby powstało forum anglojęzyczne ,na którym wszyscy dodawali by swoje linki PPA ,coś takiego jak forum warezowe ,ale pełne linków PPA?
Rejestracja mogła by być jedynie na zaproszenia ,a linki dostępne bez logowania.
Jeżeli macie pomysł na nazwę forum to możecie pisać niżej.

Będzie skąd kopiować 'nisze' ;D


RE: Forum z linkami PPA - Polinik - 14-05-2013 20:20

Niby tak, a z drugiej strony wydaje mi się że można było by aktywować coś takiego do blokady kopiowania, na pewno nie zabezpieczyło by to w 100% ale zawsze coś.


RE: Forum z linkami PPA - Szaman1644 - 14-05-2013 20:21

WazzaP ma niestety rację.

P.S A może to było w zamierzeniu autora, żeby podpatrzyć innych nisze????


RE: Forum z linkami PPA - WazzaP - 14-05-2013 20:23

Szaman1644, na takiego bloga raczej nikt nie będzie wstawiał porządnych/wartościowych 'nisz'. (Moje zdanie na ten temat)


RE: Forum z linkami PPA - rozekrr - 14-05-2013 20:24

Nie tylko podpatrzeć nisze, ale również ktoś może się schytrzyć i za jakiś czas pozmieniać wszystkie linki na swoje, w zaindexowanych postach, także pomysł bez przyszłości.


RE: Forum z linkami PPA - Polinik - 14-05-2013 20:25

Nie nie oto tutaj chodzi poprostu takie forum bardzo dobrze by się pozycjonowało.Pomyślałem że jak są fora warezowe i uploadujący mogą na nich zarobić to czemu nie założyć takie z PPA ,ale w sumie macie rację to chyba nie wypali.


RE: Forum z linkami PPA - Szaman1644 - 14-05-2013 20:27

To komuś zrobilibyśmy bloga tak jakby od podstaw za friko.

Kurde szkoda, że o tym nie pomyślałem wcześniej, bo zapłaciłem za zrobienie bloga 4


RE: Forum z linkami PPA - Polinik - 14-05-2013 20:40

Macie racje pomysł nie wypali.


RE: Forum z linkami PPA - kalutor - 15-05-2013 00:00

To ma sens pod warunkiem, że linki umieszczone w odpowiednich działach - prowadzić będą do prawdziwych plików. Taka swoistego rodzaju baza rzeczy przydatnych i poszukiwanych w jednym miejscu. Brak oszustw pozwoli na wyrobienie reputacji temu miejscu, co przełoży się na zaufanie pobierających, a to z kolei zaowocuje zarobkami. Każdy będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę i odpowiednio promując swoje pliki, rywalizować z konkurencją. Rzetelna administracja forum pozwoli na wyeliminowanie nadużyć, a działalności PPA nada ludzką twarz...