Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SHOP Anulowane zamówienie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: SHOP Anulowane zamówienie (/Temat-SHOP-Anulowane-zamowienie-6941)

Strony: 1 2


SHOP Anulowane zamówienie - Burned - 10-05-2010 22:42

Zamówiłem skin na ipohona za punkty, zrobiłem to licząc na dostęp do restocku dla wszystkich tych, którzy kupią coś w sklepie.
Dane które podałem wskazywały adres gdzieś w Alabamie(nigdy nie liczyłem że skin dojdzie do mnie). Na tym restocku chciałem wziąśc przelew PayPal więc nawet jakby dali kraj wysyłki tylko USA to żaden problem.
Miałem potwierdzenia zamówienia a przed chwila przyszedł mi email tak wygladający:

[Obrazek: obrazeku.jpg]

Punkty zostały zwrócone(za skina i za wysyłke), czyli nie udało się dostac do restocku dla tych z USA, którzy coś kupili.
Pewnie anulowali większośc takich kupionych rzeczy domyślając się żę robimy to tylko dla dostępu do restocku a oni wysyłali by różne rzeczy gdzieś po Ameryce.


RE: SHOP Anulowane zamówienie - SZAFI - 10-05-2010 22:50

Ja jeszcze tego nie dostałem ... kurde a chciałem bon na amazon za 100 funciaków


RE: SHOP Anulowane zamówienie - Zythus - 11-05-2010 05:25

Ludzie, poczekajcie aż otworzą. Wyraźnie pisali, że my nie możemy kupować, a wy swoje. I liczyliście, że dostaniecie się do restocku...


RE: SHOP Anulowane zamówienie - Satan - 11-05-2010 06:06

Ja sądzę tak jak Zythus. Nie ma co lecieć na pałę tylko cierpliwie poczekać Wink A na dostanie się na restock - już dawno mówiłem że to niemożliwe xP


RE: SHOP Anulowane zamówienie - Burned - 11-05-2010 20:02

Dlaczego niemożliwe, a jakbym zamawiał coś na przykład do rodziny do USA i przy okazji rstock, pisałem tez wyżej że kase na PayPal bo wysyłke dadzą tylko do USa prawdopodobnie.


RE: SHOP Anulowane zamówienie - krzych91 - 11-05-2010 20:09

Ludzie, jesteście jacyś inteligentni inaczej? Myślicie, że Lockerz nie ma systemów, żeby rozpoznać ściemniaczy od prawdziwych klientów?

Sklep będzie wkrótce. Tyle powinno wam wystarczyć. Nie próbujcie żadnych sztuczek, bo to na dobre wam nie wyjdzie. Póki co Lockerz jest bardzo uprzejme, że zwraca PTZ, ale równie dobrze mogliby was banować. Regulamin był jasny.


RE: SHOP Anulowane zamówienie - Kicha - 11-05-2010 20:10

No ok ale pomysl ze wiekszosc ludzi zamowila dla restocku byle co... I oni nie maja tego kilka a ogrom zamowien... Ja takich liczb to na matematyce pewnie nie slyszalem Tongue Wiec anuluja pewnie te skorki itp albo patrza na adresy.


RE: SHOP Anulowane zamówienie - Adik1818 - 11-05-2010 20:31

no brak dostępu do restocku, żeby juesejczycy mieli większy luz!


RE: SHOP Anulowane zamówienie - dzidzej - 11-05-2010 20:48

macie szczęście, że wam oddali ;p


RE: SHOP Anulowane zamówienie - max18 - 11-05-2010 21:00

a mi nie wysłali że anulują heh Big Grin czyli to oznacza ze moze sie załapie