Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Platne pozycjonowanie - czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Platne pozycjonowanie - czy warto? (/Temat-Platne-pozycjonowanie-czy-warto-69406)



Platne pozycjonowanie - czy warto? - Komet - 14-05-2013 17:44

Mam jedna ciekawa nisze na blogu, ktora jest dobrze wykonana i ogolnie ma potencjal, nie jest to jakas top, ale mysle z mogloby kasy wleciec co nie co. Problem w tym ze moj blog jak na razie ma kolo 100 wejsc dziennie. Moja wiedza na temat SEO jest jak na razie bardzo mala i tylko teorytyczna - jak na razie czytam wskazowki i co nie co probuje uzywac u siebie, jednak wiadomo ze pozycjonowanie wykonywane przez zielonego w temacie goscia, bedzie trwac wieki. Z tego powodu myslalem zeby skorzystac z opcji na seopilot.pl i kupic backlinki za 16 zlotych. Ogolnie moje pytanie do was brzmi : czy warto korzystac z takich uslug, czy moze z odpowiednia wiedza mozna samemu wykonac to co oni oferuja - jesli tak to w jaki sposob ( to ze mozna to sie domyslam, w koncu oni tez sa tylko ludzmi ), czy macie jakies wskazowki i rady dla poczatkujacego co robic, by blog chodz troche zaistnial w google ?


RE: Platne pozycjonowanie - czy warto? - Admin - 14-05-2013 17:45

blog skierowany do polaków?


RE: Platne pozycjonowanie - czy warto? - Komet - 14-05-2013 18:14

nie, typowo "na swiat" , po angielsku


RE: Platne pozycjonowanie - czy warto? - BajdeQ - 14-05-2013 18:30

A jaka domena? com ?


RE: Platne pozycjonowanie - czy warto? - Komet - 14-05-2013 18:35

dokladnie


RE: Platne pozycjonowanie - czy warto? - Admin - 14-05-2013 18:45

Skoro anglojęzyczny blog to tylko tracisz pieniądze w seopilocie, twoja strona nie podskoczy nawet o pozycje skoro jest skierowana do zagranicznych użytkowników.


RE: Platne pozycjonowanie - czy warto? - Komet - 14-05-2013 18:53

w takim razie na co ukierunkowac swoje dzialania, zeby podskoczyc w pozycji jako zagraniczna domena?


RE: Platne pozycjonowanie - czy warto? - Admin - 14-05-2013 19:06

katalogi zagraniczne, nie polskie.


RE: Platne pozycjonowanie - czy warto? - Komet - 14-05-2013 19:17

czy darmowe dadza jakis efekt i po jakim czasie moznaby sie go spodziewac? Fraza nie jest jakis super trudna

EDIT: wiem, ze nikt nie moze mi powiedziec : to i to da ci taki i taki efekt do tego i tego czasu, ale chodzi mi tak ogolnie ,zeby miec jakies rozeznanie