Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez neta (poker) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Zarabianie przez neta (poker) (/Temat-Zarabianie-przez-neta-poker-6938)

Strony: 1 2


Zarabianie przez neta (poker) - korczu - 10-05-2010 21:35

Ostatnio przeglądałem neta właśnie żeby znaleźć jakąś ciekawa i w miarę dobrze płatną "pracę" przy przeglądaniu chyba 10 strony zobaczyłem stronkę pokerstrategy na początku podchodziłem do tego sceptycznie bo wiadomo dają niby kasę za darmo ( dają 50$ na wybrany poker room) ale spróbowałem i po 3 dniach na moim poker roomie znalazło się 50$ Huh na tej stronce jest również masa filmów jak powinno się grać treningi itp mnie osobiście zawsze poker interesował więc dla mnie to przyjemność gram od tygodnia i z tych 50$ zrobiłem 83,24$ więc myślę że nieźle. Oczywiście jeśli przegramy kasę to nie musimy jej oddawać ( aby ją najpierw otrzymać trzeba zdać quiz ) ale w każdym razie polecam może nie jako źródło utrzymania ale myślę że stosowanie się do reguł opisanych na pokerstrategy jest lepsze niż klikanie w reklamy ( Warunkiem otrzymania 50$ jest ukończone 18 lat! )
Tu zamieszczam link jeżeli się z niego zarejestrujesz otrzymam 5$
http://www.pokerstrategy.com/uTN6IA
Z góry dziękuje ze rejestrację z tego linka
Powodzenia w grze !


RE: Zarabianie przez neta (poker) - Mr.TaraN - 10-05-2010 21:46

A może jeszcze jakieś krótki wyjaśnienie od ilu jest PayOut?


RE: Zarabianie przez neta (bez wpłacania swoich pieniędzy poker) - korczu - 10-05-2010 22:02

Zależy jaki poker room(musisz ugrać wybraną ilość punktów które dostajesz za kasę jaką włożysz w każde rozdanie) wybrałeś jak gram na poker party ale osobiście myślę że to był błąd. Ja odblokowałem swój bonus w 1 tydzień czyli mogę wypłacić te 83$.


RE: Zarabianie przez neta (poker) - bastiaz - 11-05-2010 14:30

50$ to jest bonus który się uwalnia. W zależności od tego na którym poker roomie się gra można to zrobić szybciej lub wolniej. Firma wypłacalna, oferta sprawdzona. Nie trzeba robić depozytu. Oferta dla osób pełnoletnich.


RE: Zarabianie przez neta (poker) - SZAFI - 11-05-2010 15:50

Jakieś dowody wypłat są ?


RE: Zarabianie przez neta (poker) - bastiaz - 11-05-2010 16:05

Wystarczy wejść np. na forum na stronie gdzie są screeny wygranych. Od Poker Strategy tak naprawdę dostaje się tylko pieniądze a gra się na poker roomach np. Poker Stars, Party Poker, FTP itd itp więc tu należy pytać o wypłacalność tych poker roomów a nie Poker Strategy a w wypłacalność np. Poker Stars chyba nikt nie wątpi reklamują się nawet w tv.

Ja brałem bonus, za poleconych też zawsze dostawałem pieniądze. Wypłacałem z poker roomów bez problemu na moneybookers.


RE: Zarabianie przez neta (poker) - bombelqw12 - 11-05-2010 18:48

Dla początkujących nie polecam, stracicie wszystko, potrzebne są podstawy. Zróbcie podstawy i grajcie


RE: Zarabianie przez neta (poker) - korczu - 12-05-2010 20:02

Moim zdaniem wiedza potrzebna do zdania quizu "zapewnia" już takie podstawy ale wiadomo im więcej przeczytasz obejrzysz filmów na temat gry w pokera tym większy zysk


RE: Zarabianie przez neta (poker) - dawid327 - 12-05-2010 20:14

Witam , kiedyś też o tym myślałem Big Grin .Wpadłem na taki pomysł jakby ugrać tyle aby móc wypłacić te 50 $ .
Każdy z użytkowników robi 2 konta . Potem umawia się z innym na 2 gry . Każdy ma 1 konto do grania prawdziwe a drugie fake . Jeden z nich gra na tym prawdziwym a drugi na tym fake . Ten co gra na fake specjalnie przegrywa aby ten drugi mógł wygrać , druga gra polega na tym samym tylko na odwrót aby oboje mogli zarobić . Potrzeba by kilkunastu chętnych osób aby nie grać ciągle z tym samym przeciwnikiem . To byłoby dobre na początek dla osób nie umiejących grać w pokera . Co o tym sądzicie ?


RE: Zarabianie przez neta (poker) - bastiaz - 14-05-2010 12:36

Po pierwsze takie specjalne przegrywanie pieniędzy nazywa się chip dumping i jest zakazane a jak gdzieś w jakimś poker roomie się zorientują to po prostu takich pieniędzy nie wypłacisz. Po drugie nie założysz dwóch kont na te same dane ani w poker roomie ani w Poker Strategy bo jest to też niedozwolone. Jeśli gdzieś uda Ci się założyć nawet dwa konta to też mogą być później problemy z wypłatą zwłaszcza jeśli na jednym sprawdzą że szybko przegrałeś pieniądze do jednej osoby.
Po trzecie przez takie kombinatorstwo wiele promocji w kasynach, u bukmacherów jest z zastrzeżeniem nie dla polaków. Po czwarte i ostatnie ze względu na takie właśnie kombinowanie i oszukiwanie (zakładanie kilku kont w Poker Strategy) Poker Strategy wprowadziło weryfikacje w postaci wysłania skanu ID (dowodu lub innego dokumentu) do nich. Kiedyś tego nie było, później zaczęli weryfikować ludzi sporadycznie, teraz praktycznie dotyczy to każdego a wszystko przez takie właśnie kombinowanie i oszukiwanie. Czemu Polacy zawsze muszą oszukiwać i kombinować zamiast korzystać tak jak wszyscy normalni ludzie. Później tracą przez to wszyscy. Sam polecam Poker Strategy ale teraz jest o wiele ciężej z taką weryfikacją bo mniej ludzi chce się zapisać. Jak chcesz naprawdę skorzystać i wypłacić to przejrzyj artykuły dla początkujących, zdaj quiz, zapoznaj się z jedną z odmian, naucz się strategii i graj. Wtedy normalnie ugrasz i wypłacisz pieniądze nie mówiąc już o tym że Twój sposób by nawet nie zadziałał bo jak nie ugrasz odpowiedniej liczby pkt to i tak pieniędzy nie wypłacisz więc nic by Ci nie dało że ktoś by dla Ciebie przegrał swoje 50$. Pomyśl długoterminowo, poznasz strategię, nauczysz się grać, będziesz się szkolił i zamiast ugrać 50$ i wypłacić możesz ugrać 500$ albo 1000$ co wcale nie jest nierealne jeśli spojrzysz na wyniki innych na forum. Nawet jeśli chcesz zapisać się do Poker Strategy żeby tylko ugrać 50$ i wypłacić to zrób to przynajmniej uczciwie bo później tracą na tym wszyscy pozostali gracze a polacy są postrzegani jako oszuści i kombinatorzy.