Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. (/Temat-Zarabiaj-przez-internet-szybko-i-skutecznie-69376)



Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - szufliko - 13-05-2013 19:53

Niedawno powstała strona, dzięki której możemy zarobic całkiem sporą kase pisząc posty. Posty mozemy pisac o czym chcemy, byleby miały tylko 400 znaków i nie były spisane z internetu. Ogólnie zarabia sie bardzo szybko. Płacą nam poniewaz jak twierdzą dziela sie z nami zyskami z reklam 50/50. Dostajemy kase za kazde wyswietlenie, polubienie, napisanie komentarza przy naszym poscie, a jest to 0,01$ za każde. Zarabia sie bardzo szybko bo uzytkownicy wymieniają sie tym. Starajmy sie zapraszac znajomych jak najwięcej, poniewaz oni dostają powiadomienia o tym ze piszemy i i wchodzą na nasze posty lubią je i komentują. Mówi sie ze trzeba miec zweryfikowane konto paypal, ale u nich nic nie pisze więc nie wiem do konca. Wypłata na konto paypal, czekiem lub w gift kartach do amazon.com. Za poleconego obecnia stawka wynosi 0,50$. UWAGA TRZEBA PISAC PO ANGIELSKU-JA PISZE W TRANSLATORZE I JEST TO JAK NAJBARDZIEJ DOZWOLONE, NASZ ANGIELSKI MOZE BYC BLĘDNY, BYLE BY BYL PO ANGIELSKU. Oto moj reflink http://www.bubblews.com/?referral=518ab03744b6e0.96115145
Czysty link http://www.bubblews.com
Prosiłbym z reflinkaBig Grin
Pozdrawiam i polecam (juz niedługo wypłata)
2


RE: Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - darkmatthew - 13-05-2013 19:56

Super ale to już jest na forum Smile


RE: Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - marcel_kk - 13-05-2013 19:58

przypomnij się jak już będziesz miał screna wypłaty


RE: Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - Dashing - 13-05-2013 19:59

wszystko fajnie tylko skad brac pomysly na posty?


RE: Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - szufliko - 13-05-2013 20:00

chciałem wstawić innego usera, ale myśle ze lepiej bedzie jak wstawie swego screena


RE: Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - kalutor - 13-05-2013 20:02

Jesteś zwykłym, leniwym, złodziejskim spamerem! Temat zamieściłem już dawno temu! Won do zbierania truskawek, a nie refów, których zgodnie z regulaminem zbierać Ci nie wolno!


RE: Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - szufliko - 13-05-2013 20:04

pomysły na posty? piszmy o czym chcemy! Ja pisze o sobie, owszystkim, o tym ze swieci słonce, o tym ze szkoły nienawidze, wstawiam zdjęcia, linki i strony oraz komentuje je, pisze co sądzę o innych. Zapomniałem dodac ze posty trzeba pisac po angielsku-ja pisze w translatorze google co jest dozwolone. Pozdrawiam


RE: Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - lukasz1950 - 13-05-2013 20:08

Temat do kosza... dubel


Zarabiaj przez internet-szybko i skutecznie. - yazir - 13-05-2013 20:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.