Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak nastepnych wypłat w Partiach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Brak nastepnych wypłat w Partiach (/Temat-Brak-nastepnych-wyplat-w-Partiach-69357)



Brak nastepnych wypłat w Partiach - Pentas - 13-05-2013 13:12

10 kwietnia bb wypłaciło mi z 1003usd tylko 100usd jest juz 13 maj a ja nie dostałem kolejnej parti?

ma ktos ten sam problem? co sie dzieje?


RE: Brak naste.pnych wypłat w Partiach - twardy - 13-05-2013 13:24

na stp poszly wyplaty, mieli wyplacic 'reszte' kwoty ludziom, no ale wiadomo, nie wszyscy sie zalapali
a na payze jeszcze wyplat nie bylo


RE: Brak naste.pnych wypłat w Partiach - Quamca - 15-05-2013 09:29

mam to samo, też na payze


RE: Brak naste.pnych wypłat w Partiach - Pozdro - 15-05-2013 10:28

pewnie w czerwcu dostaniemy na payze. w maju byly na stp i to w dodatku dla osób co złożyły dyspozycje wypłaty w lutym.


RE: Brak nastepnych wypłat w Partiach - Mati0009 - 15-05-2013 16:03

Mi również 12 kwietnia przyszło 93$ ze zleconych 250$ i do tej pory nic więcej...


RE: Brak nastepnych wypłat w Partiach - Quamca - 16-05-2013 10:31

Tak bardzo chciałbym wierzyć, że faktycznie dostaniemy ta kasę... ale zauważcie jak jest: bb komplikuje zarabianie, ludzie wypłacają wszystko, bb nie ma obrotów - nie ma kasy - nie wypłaca.

mam nadzieje, że się mylę ; D


RE: Brak nastepnych wypłat w Partiach - marcel_kk - 16-05-2013 11:10

(16-05-2013 10:31)Quamca napisał(a):  Tak bardzo chciałbym wierzyć, że faktycznie dostaniemy ta kasę... ale zauważcie jak jest: bb komplikuje zarabianie, ludzie wypłacają wszystko, bb nie ma obrotów - nie ma kasy - nie wypłaca.

mam nadzieje, że się mylę ; D

Taka jest kolej rzeczy w kazdej piramidzie, dopóki nowi wpłacaja interes sie kręci, zaprzestaja wpłacać robi sie panika, nie ma kasy na wypłaty dla starych i reszte sobie dopowiedzcie...