Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie strony - backlinki oraz katalogi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Pozycjonowanie strony - backlinki oraz katalogi (/Temat-Pozycjonowanie-strony-backlinki-oraz-katalogi-69351)



Pozycjonowanie strony - backlinki oraz katalogi - warzyw12 - 13-05-2013 11:53

Cześć

Zauważyłem że część z was bez promowania swojego bloga(YT,banery) osiąga nawet 2000-5000UU dziennie. Chodzi mi bardziej o osoby początkujące w temacie. W jaki sposób to osiągacie
(chyba że to sztuczny traffic) ?

Moje pytanie co do katalogowania - czy to sie opłaca ?
Większość katalogów nie akceptuje stron w tematach naciągania, warezów i bez polskiej wersji językowej. Czy może zlecić to komuś obeznanemu z obszerną bazą katalogów( np. oferty na allegro ) ?

Backlinki - czy to nie są linki uzyskane poprzez katalogowanie czy to trochę inna rzecz ?

Na moim blogu mimo że wpisy i strona są bardzo dobrze ustawione pod kątem SEO, z trudem osiągam 100UU dziennie.

Może macie jakieś inne sposoby na wypozycjonwanie?
Byłbym wdzięczny za jakieś wskazówki

pozdrawiam


RE: Pozycjonowanie strony - Aroonia93 - 13-05-2013 12:00

opcja szukaj nie gryzie , pelno jest postów na ten temat .


RE: Pozycjonowanie strony - backlinki oraz katalogi - diabloo07 - 13-05-2013 12:27

Backlinki to nie katalogi. Są to linki zwrotne do Twojej strony zamieszczone na innych stronach. Najlepiej, żeby strony, na których są Twoje BL były podobne tematycznie do Twojej oraz miały dobry PR i TR. Na początku nie można przesadzać z nimi - ok. 20 BL dziennie.