Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Online dla nieletniego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Konto Online dla nieletniego (/Temat-Konto-Online-dla-nieletniego-69326)

Strony: 1 2 3


Konto Online dla nieletniego - vipper - 12-05-2013 21:37

Jakie polecacie? I potrzebuje aby mialy opcje takie Jak PP tzn wysylanie prezentem Smile


RE: Konto Online dla nieletniego - Br0nek1234 - 13-05-2013 13:17

Może te http://www.mbank.pl/konta/osobiste/izzykonto/index.html już dużo razy było one polecone w tematach.


RE: Konto Online dla nieletniego - Qwik - 13-05-2013 13:21

Nie ma systemów płatności takich jak paypal dla niepełnoletnich (chyba ze złe zrozumiałem temat).


RE: Konto Online dla nieletniego - Br0nek1234 - 13-05-2013 13:50

Qwik ja zrozumiałem że maja być przelewy błyskawiczne i bezpłatne ale chyba takich banków nie ma.


RE: Konto Online dla nieletniego - Gremquen - 13-05-2013 14:46

mbank - izzykonto
Przelew nie błyskawiczny, ale darmowy Smile


RE: Konto Online dla nieletniego - haktywista - 13-05-2013 14:59

@vipper - Konto z prepaidem, na allegro mozesz zamowic sobie taką za 40zł i mozesz dziennie wyplacac 500zl max


RE: Konto Online dla nieletniego - Dominik1010 - 18-06-2013 12:55

Takich stron jak paypal nie ma dla niepełnoletnich ale są konta bankowe dla osób 13-18 lat w mBanku i o ile dobrze pamiętam w Inteligo


RE: Konto Online dla nieletniego - Traw3k - 18-06-2013 13:19

W Alior Sync również niepełnoletni może mieć konto. Jest jednak jeden warunek. Jego prawny opiekun musi mieć chociaż jeden z produktów Sync, czyli konto/kartę/lokatę, cokolwiek. Wink

W praktyce może to wyglądać tak:
Rodzic A zakłada konto - jest produkt.
Syn/Córka B dzięki Rodzicowi A zakłada konto.
Syn/Córka B ma konto, więc Rodzic A może zamknąć swoje konto.

Informacje od supportu Alior Sync, vide Wirtualnego Oddziału. Wink


RE: Konto Online dla nieletniego - szczygielek - 18-06-2013 21:31

za założenie izzykonta z mojego reffa, płace 20zł jak cos Smile


RE: Konto Online dla nieletniego - jareczek - 09-10-2013 13:53

Nie ma w pp :> Ale tak jak koledzy polecam konto dla nieletnich w mbanku. Mój młody posiada i jest bardzo z tego dumny i zadowolony Big Grin Naprawdę warto Smile