Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid (/Temat-Weryfikacja-paypal-za-pomoca-karty-pre-paid-69307)



Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid - szufliko - 12-05-2013 17:26

Czy jezeli chce zweryfikowac moje konto paypal z kartą internetową to mam wpisać numer rachunku karty w rachunek bankowy? Czy mnie to cos kosztuje? Bo tam pisze ze jak bedą rozbieznosci to zostaną opłaty naliczone.. Pomocy ja chce wypłacic 25$ ale musze miec paypal zweryfikowany.


RE: Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid - lenrok - 30-01-2014 10:54

No tak i tu jest problem


RE: Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid - patryk006 - 30-01-2014 21:17

(12-05-2013 17:26)szufliko napisał(a):  Czy jezeli chce zweryfikowac moje konto paypal z kartą internetową to mam wpisać numer rachunku karty w rachunek bankowy? Czy mnie to cos kosztuje? Bo tam pisze ze jak bedą rozbieznosci to zostaną opłaty naliczone.. Pomocy ja chce wypłacic 25$ ale musze miec paypal zweryfikowany.

Nie,

Chcesz dodać kartę jako dodatkowa weryfikacja czy zweryfikować konto w banku bo to 2 różne sprawy.

Możesz zweryfikować nr. z banku (dowolne konto które jest na twoje nazwisko - tutaj jeśli nie będą się zgadzać dane osobowe to wtedy pp cofa wypłaty i narzuca karę).
Weryfikacja nr. banku kartą pre-paid trochę mija się z celem bo z takiej karty możesz tylko płacić za zakupy w necie, nic nie wypłacisz z bankomatu, w sklepie, etc.

Weryfikację karty kredytowej można natomiast zrobić z karty pre-paid i nie ma problemów z tym (zwykle i tak nie będziesz jej używać przecież).
Tylko z tego co się orientuje karta musi być zasilona jakąś drobną kwotą (mi chyba wystarczyło 1 pln do tego, zweryfikowałem i pp i google wallet nią bezproblemowo).


RE: Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid - accpalacc - 07-02-2014 15:08

Proces weryfikacji konta Paypal:
1. Karta kredytowa - natychmiast
2. Konto bankowe - paypal przelewa na twoje konto dwie mikro wpłaty, musisz podać kwoty tych wpłat - 2-3 dni robocze
Kartą pre paid raczej nie zweryfikujesz bo bank zgodnie z regulaminem użytkowania takiej karty zablokuje wpłatę i konto.

Jeżeli masz problem z weryfikacją to mogę zweryfikować tobie konto (za opłatą) lub sprzedać zweryfikowane nie używane konta paypal.


RE: Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid - allo2 - 12-02-2014 10:32

Karta prepaid działa i można zweryfikować swoje konto, sprawdzałem Smile. @accpalacc, sprawdź prywatną wiadomość


RE: Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid - Nju - 08-05-2014 09:53

Tak, ja tez zweryfikowałem konto rachunkiem karty PrePaid.


RE: Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid - koza09 - 08-05-2014 15:34

Ja również zweryfikowałem PP poprzez prepaida, wysłali na moje konto 3 kwoty które następnie musiałem podać na stronie. Żadnych problemów z wypłatami z PP nie mam.


RE: Weryfikacja paypal za pomocą karty pre paid - szufliko - 08-05-2014 15:37

Temat rozwiazany, zreszta spojrzcie na date pierwszego postu...