Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza PPA, prosta w wykonaniu - wydana kasa po 2-3 godzinach się zwraca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza PPA, prosta w wykonaniu - wydana kasa po 2-3 godzinach się zwraca (/Temat-Nisza-PPA-prosta-w-wykonaniu-wydana-kasa-po-2-3-godzinach-sie-zwraca-69286)

Strony: 1 2 3


Nisza PPA, prosta w wykonaniu - wydana kasa po 2-3 godzinach się zwraca - vipper - 12-05-2013 14:02

1.Nazwa przedmiotu :Niszę
2.Opis przedmiotu : Prosta nisza, dzięki której można coś wycisnąć xD - coś to znaczy od 1$ dziennie do nawet ponad 200$, - wymaga około 3-5h dziennie, aby wycisnąć około 5-30$ [opisane w środku], tak więc inwestycja zwraca się szybko!
3.Zdjęcia : http://imageshack.us/scaled/landing/199/zrzutekranu29.png
4.Kontakt : tylko PW
5.Cena : 30 PLN dla 2 pierwszych
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal

Ocena jest, let's go:
Sztuk: 7

(13-05-2013 16:32)yazir napisał(a):  Recenzja dość późno, ale chciałem przetestować czy to działa tak jak ładnie opisuje vipper Smile


Nisza to może za dużo powiedziane, ale jest to ciekawy sposób na dorobienie paru groszy na ppa. Opisany przykład jest dość oklepany, ale właśnie na nim oparłem testy, efekt? Niecałe 2 dni testów, poświęcone 30minut i pare $ faktycznie zarobione (pozwoliłem sobie zautomatyzować najżmudniejszą część). Myślę że warto się zainteresować tym póki jeszcze nie ma tego pełno wszędzie Smile
Co do ceny to uważam że ok 40 może 50zł było by uczciwe, bo założona kwota jest dość wysoka. Chociaż w dłuższym okresie czasu powinna się zwrócić.


PS vipper jeśli nie poprawisz tego i nie napiszesz ładniej, składniej i dokładniej to obiecuje stanę się Twoim koszmarem
poprawione Tongue

Promocja, dorzucam tą drugą niszę GRATIS! do 24.05.13


RE: Nisza - dla mało pomysłowych - Szaman1644 - 12-05-2013 14:16

Z jakiego działu nisza??? Dość drogo za nią chcesz.


RE: Nisza - dla mało pomysłowych - Babcia_Irenka - 12-05-2013 14:18

Daj jakieś dowody i oddaj do recenzji jakiemuś tutorowi np. nitramowi


RE: Nisza - dla mało pomysłowych - vipper - 12-05-2013 14:19

oddałem yazir'owi Smile a cena będzie niższa, czeka na wycenę yazir'a Big Grin


RE: Nisza - dla mało pomysłowych - Macieqx - 12-05-2013 16:08

To ja też poczekam.


RE: Nisza - dla mało pomysłowych - vipper - 12-05-2013 17:42

Nadal czekam. Dodam, że nisza nie korzysta z YouTube Tongue ani niczego w ten deseń. Smile


RE: Nisza - dla mało pomysłowych - CMRR - 12-05-2013 19:20

Może jakiś screen z zarobków z niszy?


RE: Nisza - dla mało pomysłowych - kris6917 - 12-05-2013 19:32

napisz mi prosze na pw o co chodzi w pkt 6


RE: Nisza - dla mało pomysłowych - vipper - 12-05-2013 21:43

http://imageshack.us/scaled/landing/199/zrzutekranu29.png 5h pracy
chodzi o to, ze wymieniam nisze za towar, a nie gotowke Tongue
towar to gry, konkretnie klucze na steam - ze strony kontagier.pl


RE: Nisza - dla mało pomysłowych - yazir - 13-05-2013 16:32

Recenzja dość późno, ale chciałem przetestować czy to działa tak jak ładnie opisuje vipper Smile


Nisza to może za dużo powiedziane, ale jest to ciekawy sposób na dorobienie paru groszy na ppa. Opisany przykład jest dość oklepany, ale właśnie na nim oparłem testy, efekt? Niecałe 2 dni testów, poświęcone 30minut i pare $ faktycznie zarobione (pozwoliłem sobie zautomatyzować najżmudniejszą część). Myślę że warto się zainteresować tym póki jeszcze nie ma tego pełno wszędzie Smile
Co do ceny to uważam że ok 40 może 50zł było by uczciwe, bo założona kwota jest dość wysoka. Chociaż w dłuższym okresie czasu powinna się zwrócić.


PS vipper jeśli nie poprawisz tego i nie napiszesz ładniej, składniej i dokładniej to obiecuje stanę się Twoim koszmarem