Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łączyć to na jednym blogu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Łączyć to na jednym blogu? (/Temat-Laczyc-to-na-jednym-blogu-69283)



Łączyć to na jednym blogu? - Believe - 12-05-2013 13:28

Dobrym pomysłem byłoby łączenie hacków do gier z programami na jednym blogu? Czy lepiej zrobić dwa?


RE: Łączyć to na jednym blogu? - Kubixowy - 12-05-2013 13:37

Jeśli chce Ci się robić dwa blogi to ok. Ale może warto dodać stronę/kategorię na blogu Smile ?


RE: Łączyć to na jednym blogu? - Believe - 12-05-2013 13:43

No właśnie chodzi o to, że zrobiłbym nową kategorię tylko nie wiem czy warto łączyć hacki z programami :]


RE: Łączyć to na jednym blogu? - BabyBuns - 12-05-2013 22:34

A czemu by nie?


RE: Łączyć to na jednym blogu? - Damkofr - 12-05-2013 22:37

warto nie ma sensu robić nowego bloga


RE: Łączyć to na jednym blogu? - Masterjam - 09-06-2013 21:48

(12-05-2013 13:37)Kubixowy napisał(a):  Jeśli chce Ci się robić dwa blogi to ok. Ale może warto dodać stronę/kategorię na blogu Smile ?

Trochę odkopię ale także myślałem o dodatkowej karcie z programami na blogu z grami. Tylko pytanie , wrzucając posta na główną z hackiem do gry w każdy post można wejść jako pod stronę. Tworząc nową stronę i opisuję ją powiedzmy PROGRAMY już tak nie mogę zrobić ,mogę tylko dopisać nowy tytuł do pierwszego postu na tej stronie. Chodzi o Wordpressa.
Czy tak ma być czy można to zrobić jak na głównej.