Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]co proponujecie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]co proponujecie (/Temat-Rozwiazane-co-proponujecie-6926)



[Rozwiązane]co proponujecie - Dr.House - 10-05-2010 19:13

Witam wszystkoch!! Na lockerz.com mam 2000PTZ i moge mieć wiecej bo mam jeszcze do obejrzenia 200filmików. Co proponujecie bym zamówił w majowym restocku ?? I czy macie stronke gdzie sa nagrody lockerza Smile


RE: co proponujecie - Szymik - 10-05-2010 19:33

Proponuje byś jak najszybciej oglądnął wszystkie filmy (x2). Propunuje Ipod touch 64 Gb albo Cool Gift...


RE: co proponujecie - Wojtas100 - 10-05-2010 19:42

Cool gifta już nie ma kolego Smile


RE: co proponujecie - Bolt - 10-05-2010 20:40

bierz moze amazona 100 funtow lub jakas konsolke Wink


RE: co proponujecie - Dr.House - 10-05-2010 21:24

ale pewnie wszystko ruski wezmą do kiedy 2xPTZ i wiadomo cos kiedy restocks??


RE: co proponujecie - Tech - 11-05-2010 13:21

Pisze się "restock" i nie wiadomo na razie kiedy będzie (pewnie jak zwykle pod koniec miesiąca).

Co do tematu to nie wiem, spróbuj może ipoda nano wziąć Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]co proponujecie - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.